Savaitės horoskopas – balandžio 18–24 d.

Kriokliai / Fotolia.com nuotr.
Šaltinis: Ji24.lt
AA

Savaitės prognozės dvylikai Zodiako ženklų. Kviečiame susipažinti.

AvinasAvinas
(nuo kovo 20/21 d. iki balandžio 20/21 d.)

Kad ir kokie žavūs šios savaitės pradžioj būsite, kitus sudominsite ne savo patrauklumu, o žiniomis ar atsakingu požiūriu. Tiesa, darbe bus daugiau ne jumis tikinčių, bet jus dėl kai ko įtarinėjančių. Galbūt dėl to, o gal dėl kitų priežasčių, vėliau bandysite priblokšti kitus, iš esmės pakeisdami įvaizdį.

Visi kiti jūsų poreikiai ir veiksmai bus nukreipti į jūsų finansų, vertybių ir talentų sritį, nes Saulė Jaučio ženkle. Teks prisiminti paprastą tiesą: jūsų materialinė gerovė priklauso nuo to, kaip tvirtai stovite ant žemės ir kaip gerai tam panaudojate savo gabumus. Tiesa, darbo savaitei baigiantis, dėl pilnaties netruksite įsivelti į abejones. Regis, užuot stiprinę savo pozicijas, mieliau imsite, nei duosite.

JautisJautis
(nuo balandžio 20/21 d. iki gegužės 21/22 d.)

Savaitės pradžioje jūsų svajonės materializuosis kitiems asmenims padedant. Tiesa, tuo pat metu bus neišvengta pamokymų, kurie jums bus nei reikalingi, nei laiku suteikti. Dėl šios ar dėl kitų priežasčių, ilgai nelaukę keisite savo svajonių objektą, tokiu būdu nustebindami labiau save, nei kitus.

Antradienio vakarą Saulė pasieks jūsų ženklą, kai kuriuos apiberdama gimtadienio dovanomis, o kai kuriems suteikdama vilties, jog kartu su pavasariu įšalas ištirps ir jūsų gyvenime, leisdamas jums kartu su gamta krauti pumpurus ir žydėti. Tiesa, labai neįsismaginkite, nes dėl pilnaties turėsite rasti sveiką balansą tarp jūsų asmeninių ir jūsų partnerių norų – nei viena pusė neturi pasijusti palikta likimo valiai.

DvyniaiDvyniai
(nuo gegužės 21/22 d. iki birželio 21/22 d.)

Visi smagūs žaidimai, pradėti jūsų darbo komandoje ar tarp draugų, bus ne tik malonūs, bet patikimi ir suteikiantys vilčių, kad turite į ką atsiremti. Deja, bet kokios viltys gauti iš to naudos bus kol kas beprasmės. O jei kuris nors jums neįtiko, neskubėkite koreguoti savo bičiulių sąrašo. Antraip vėliau teks atsiprašinėti.

Saulė pereis į Jaučio ženklą, jūsų paprašydama pasilikti užkulisiuose ir palaukti savo eilės išeiti į sceną. Tokiu būdu turėsite laiko pamedituoti, save ir savo praeitį paanalizuoti, kas padės jūsų asmenybei augti. Pasinėrę į vidų, neignoruokite ir realybės, kuri apie save primins nebaigtų darbų pavidalu. Pilnatis apšvies jūsų neišvengiamų pareigų sritį, parodydama, ką būtina perdaryti, o kas atlikta tobulai.

VėžysVėžys
(nuo birželio 21/22 d. iki liepos 23/24 d.)

Šia savaitę visų pirma gerai apsižvalgykite savo darbo vietoje. Trykšdami meile darbui, užsitarnausite patikimo darbuotojo titulą. Tik kažin kodėl kai kas stebės kiekvieną jūsų žingsnį, neleisdamas jums atsipalaiduoti. Galbūt būtent tai jums bus priežastis artėjant savaitgaliui šį tą iškrėsti, priverčiant kolegas ir visus skeptikus netekti žado.

Jei pastaruoju metu jums trūko draugų dėmesio, o jūs jo nerasdavote draugams, nuo šiol besiskundžiančiųjų neliks. Dėl Saulės Jaučio ženkle kasdien tobulinsite savo kaip grupės nario įgūdžius. Tiesa, penktadienį vyksianti pilnatis skatins rasti aukso vidurį tarp saviraiškos poreikio ir būtinybės likti ištikimu komandos žaidėju.

LiūtasLiūtas
(nuo liepos 23/24 d. iki rugpjūčio 23/24 d.)

Šios savaitės pradžioje imtis atsakomybės tiek už savo, tiek ir už kitų žmonių gerą laiką reikės būtent jums. Ir jūs būsite nepralenkiami, kai reikės kitus dėl to įtikinti. Deja, buities, kasdienių darbų ar sveikatos pokyčiai gali jus išblaškyti ar kitaip pakišti koją. Galų gale, kai kurie iš jūsų gali užsigeisti kur nors pabėgti nuo visko, kas slegia.

Kad ir kur būsite, niekur nepabėgsite nuo dabar vis stiprėjančio noro kuo geriau parodyti savo darbo rezultatus. Susitelkę į savo profesinius tikslus žinosite, kad darote tai, kam esate pašaukti. Jūsų mintis nuo pašaukimo prieš savaitgalį, padedant šio mėnesio pilnačiai, atitrauks šeima. Regis, išaiškės, kurios sėklos ketina dygti, o kurias verta sėti iš naujo.

MergelėMergelė
(nuo rugpjūčio 23/24 d. iki rugsėjo 23/24 d.)

Šią savaitę atidžiau pažvelkite į tai, ką kiti žmonės gali jums pasiūlyti. Pasitikėdami savo šeimos narių gera valia, kalnus nuversite. O jei labiau norėsite švęsti, linksmintis ir pramogauti, gali būti sudėtinga išeiti laimėtojais iš susiklosčiusių situacijų. O kaip netrukus po to reaguosite gavę keisčiausią dovaną – vien jūsų reikalas.

Be jau minėtų dalykų, šią savaitę ne mažiau (o gal net labiau) svarbūs bus savaitės pradžioje Saulės perėjimas į Jaučio ženklą ir pilnatis, baigiantis darbo savaitei. Dėl pirmosios, būsite tikintys ir pasitikintys, ignoruojantys visokias po kojomis besipainiojančias smulkmenas. Pilnatis įrodys, kad pravartu peržiūrėti sutikimų tvarkaraštį ir patobulinti savo kontaktus su pasauliu.

SvarstyklėsSvarstyklės
(nuo rugsėjo 23/24 d. iki spalio 23/24 d.)

Šią savaitę partnerystė primins apie jos teikiamus privalumus, jei ryšitės būtiniems susitikimams ir kitiems, ne tik maloniems, bet reikalingiems įsipareigojimams. Deja, namuose bus žmonių, kurie šias jūsų veiklas vertins skeptiškai. O bandymai įžiebti prigesusius santykius ar užkurti naujus, bus tik laikinas pasismaginimas, nežadantis ilgalaikio rezultato.

Saulės perėjimas į Jaučio ženklą – tai jums pasiūlymas nusimesti seną, slegiančią naštą ir, palikus savo komforto zoną, įvykdyti reikalingus pokyčius. Kai kas jums tame pagelbės, tačiau savo asmeninio indėlio neignoruokite. Juo labiau, kad penktadienį įvyks pilnatis, užpildysianti jus abejonėmis tuo, kiek imti iš kitų ir kiek privalu jiems duoti.

SkorpionasSkorpionas
(nuo spalio 23/24 d. iki lapkričio 22/23 d.)

Šią savaitę jūsų santykiai su kolegomis gali būti ir išties puikūs, ir išties keisti. Kuo rimčiausiai imdami taikyti darbo vietoje savo sugebėjimus, sustiprinsite ne tik pasitikėjimą savimi, bet ir kitiems šį tą įrodysite. Nenuostabu, jei norintys žinoti daugiau, kaišios savo ilgą nosį į visus jūsų reikalus, o jūs nestokosite fantazijos, siekdami juos nustebinti.

Įdomūs dalykai vyks ir jūsų santykių srityje. Dėl Saulės priešingoje Zodiako pusėje prasidės savirealizacijos partnerystėje laikotarpis. Tiesa ta: metas stiprinti santykius su antrąja puse, užmegzti ir stiprinti ryšius su verslo partneriais. Naudodamiesi gautais patarimais, palikite vietos ir savo asmenybei pasireikšti – šio balanso reikalaus pilnatis, užklupsianti prieš savaitgalį.

ŠaulysŠaulys
(nuo lapkričio 22/23 d. iki gruodžio 22/23 d.)

Šią savaitę patirti visokiausių džiaugsmų padės jums ne atsipalaidavimas, o kuo rimtesnis požiūris į pramogas, mėgstamus užsiėmimus, vaikų auginimą ir pasimatymus. Bus lengva apsispręsti žinant, kad jūs, o ne kas kitas, atsakingas už mylimųjų laimę. Tiesa, pinigėlių tam gali būti mažoka, o jei ir ne – išlaidos išties nemenkos. Laimei, mokėsite ir rimti būti, ir suteikti naujų įspūdžių tiems, kuriuos mylite.

Saulė nuo antradienio Jaučio ženkle, todėl jums, užsiimantiems įvairiausia veikla darbo vietoje ar namuose, verta rinktis lėtą tempą – gero rezultato ir puikios savijautos garantą. Ir net jei esate pasiruošę atiduoti paskutines jėgas savo darbui, bent šiek tiek pailsėkite ir skirkite laiko pabūti kuo toliau nuo savo pareigų ir visko, kas su tuo susiję.

OžiaragisOžiaragis
(nuo gruodžio 22/23 d. iki sausio 20/21 d.)

Šią savaitę prisiminsite ko nepadarėte dėl savo šeimos gerovės ar namų jaukumo, o kai to imsitės – atliksite kiek galite geriausiai. Nagi tik nepradėkite ieškoti priežasčių to nedaryti ar reikšti pretenzijas. O jei jūsų lizdelyje buvo kiek nuobodoka, apie tai jums teliks tik pasvajoti dėl prieš savaitgalį įvykusių pokyčių.

Be to, Saulė Jaučio ženkle jums primins apie tai, kad verta skirti dėmesio maloniems dalykams. Ir patys pasikartosite tokias pamokas kaip romantika, vaikų juokas, laikas, skirtas pomėgiams, ir kitiems tapsite sektinu pavyzdžiu. Deja, kaip visuomet, idilė negalima. Dėl penktadienį vyksiančios pilnaties jums reikės atiduoti duoklę savo komandos nariams, įrodant, kad juos taip pat branginate.

VandenisVandenis
(nuo sausio 20/21 d. iki vasario 19/20 d.)

Jums tęsiasi malonių kontaktų, susitikimų ir išvykų laikas, o dar kaip priedą gausite atramą iš savo draugų ar komandos narių. Ir lai visoks aidas iš praeities nedrumsčia to, ką su jais kartu šią savaitę diskutuosite ar nuspręsite. Galų gale, bus ne viena priežastis nustebti, išgirdus keletą stebinančių naujienų prieš savaitgalį.

Kita svarbi tema jums – tai jūsų naminiai reikalai. Atsiveria galimybės save realizuoti šeimoje ir privataus gyvenimo pagalba. Kiekvienas poelgis bus teisingas, jei bus atliktas atsižvelgiant į jūsų šeimos poreikius. Kurstydami šeimos židinį, nemanykite, kad jūsų profesinius uždavinius kas nors kitas už jus išspręs. Ieškokite geriausių sprendimų darbo savaitei nepasibaigus.

ŽuvysŽuvys
(nuo vasario 19/20 d. iki kovo 20/21 d.)

Jei jums neseniai nubyrėjo keletas mielų dovanėlių ar bent pažadų apie padidėsiančias pajamas, šios savaitės pradžioje įsitikinsite, kad tai realybė. Ypač, jei kuo atsakingiau žygiuosite iki savo tikslų. Bendražygiai kels sumaištį, siūlydami keisti kryptį, o jūs savo noru išsivaduoti staiga sugriausite, ką statėte arba stebėtinais būdais dar daugiau įgysite.

Kai galvoje sumaištis, gera tiesiog su kai kuo pasimatyti ir pasikalbėti. Tokiems ramybę suteikiantiems pokalbiams skirsite laiko dėl Saulės Jaučio ženkle – jūsų kontaktų srityje. Dalintis naujienomis bus gera, tačiau ne mažiau svarbu bus prieš savaitgalį išklausyti ir keletą neišvengiamų pamokymų, kurie laikinai įmes jus į abejones.


Horoskopą sudarė astrologė Vaida Budginaitė.

Skaitykite daugiau