Santykių krizę išgyvenęs Mad Money pristato naują video: daina – apie susitaikymą

Mad Money su mylimąja Deimante / Andriaus Sadausko ir Pauliaus Butkaus nuotr.
Autorius: Žmonės.lt
Publikuota: 2020-09-30 13:52
Reperis Gediminas Melnikas, geriau žinomas slapyvardžiu Mad Money, trečiadienį pristatė bendrą savo ir „Sapiens Music“ darbą – naują vaizdo klipą jo dainai „Nerimas“. Atlikėjas neslepia, kad kūrinys – apie jo ir mylimosios Deimantės asmeninius išgyvenimus. Praėjusiais metais per Lietuvos muzikos apdovanojimus jis pranešė, kad santykiai nutrūko, tačiau vėliau porai nesutarimus pavyko išspręsti ir dabar jie vėl kartu.

Žmonės.lt Mad Money pasakoja, jog pirmą kartą apie Sauliaus Baradinsko ir jo komandos muzikinį projektą „Sapiens Music“ šis sužinojo iš instagramo.

„Mačiau ne vieną grupę ir atlikėją, dalyvavusius šiame projekte. Apsidžiaugiau ir aš, kai sulaukiau pasiūlymo pabandyti“, – sako jis.

Mad Money teigia, jog pasirinko įamžinti emocionalų, ramų kūrinį, nes siekė kuo paprasčiau stambiu planu perteikti dainos nuotaiką. Reperiui norėjosi savo jausmus užrašyti veide.

Mad Money sako, kad jei užskaitytume instagramo istorijas – jam iš taip arti tenka filmuotis dažnai, tačiau pajuokavęs visgi sutinka, kad šis atvejis – kitoks.

„Itin stambus planas ir kokybiškai paruoštas kadras dažniausiai transliuoja daug daugiau emocijų.“

Mad Money kūriniai – jo asmeninio gyvenimo atspindžiai. Vaikinas neslepia, jog dažniausiai kuria kitiems atlikėjams, šeimai, draugams. Savo dainų fragmentus jis dažnai dedikuoja tam tikriems asmenims. 

Dainos tekstus rašau apie savo išgyvenimus, įvykius, kurie mane palietė, tačiau įkvėpti rašymui gali ir kitų žmonių istorijos, tik vėlgi, tai nebus visas kūrinys, kažkur kelios eilutės“, – prasitaria reperis.

Mad Money atvirauja, kad daina „Nerimas“ – skirta jo merginai Deimantei, su kuria dar praėjusiais metais jiedu išgyveno santykių audrą. Pora buvo išsiskyrusi, tačiau po kurio laiko vėl susitaikė. 

„Dainos tekstą parašiau po susitaikymo, apie mus pačius, mūsų džiaugsmą ir skausmą“, – atvirauja vaikinas.

Video pabaigoje Mad Money palieka užrašą: „Aš mūsų skausmą dievinu“.

„Pasirinkau būtent šią žinutę, nes man tai viena stipriausių kūrinio frazių, simbolizuojanti viso mūsų skausmo grožį“, – sako jis.

Žmonės.lt primena, kad „Sapiens Music“ – tęstinis muzikos projektas. „Pasitelkdami muziką, mes kartu su komanda kalbame apie emocinę sveikatą, įkvėpiame nebijoti savo pažeidžiamumo. Juk dažnai į muzikos atlikėjus, ypač į tuos didelius, populiarius, žvelgiame tarsi iš tolo – jie mums atrodo stipresni, sėkmingesni, laimingesni negu mes patys. Mūsų projekte priartėjame prie jų, suteikiame žiūrovams galimybę užmegzti kontaktą su atlikėjų širdimi“, – įsitikinęs projekto iniciatorius Saulius Baradinskas.

Su komanda jis pristato ir patronų kampaniją, pakviesdamas klausytojus prisidėti prie projekto tęstinumo. „Pasileisdami patronų kampaniją mes norime visus pakviesti prisidėti prie muzikos pokyčio Lietuvoje, kad žmonių muziką kurtų tie patys žmonės“, – teigia Saulius.

Naujausi straipsniai