Ieva Zasimauskaitė pristato jautrią dainą ir kreipiasi į klausytojus: „Žinau, kad tu praeisi tai“

Ieva Zasimauskaitė ir Saulius Baradinskas / Pauliaus Butkaus nuotr.
Šaltinis: Žmonės
AA

Sauliaus Baradinsko tęstinis projektas „Sapiens Music“ ir portalas Žmonės.lt pristato muzikinę premjerą. Šį kartą tai – atlikėja Ieva Zasimauskaitė su daina „Praėjo“.

„Su Ieva pirmą kartą susipažinome per šį filmavimą, tačiau abipusė energija ir pasitikėjimas leido mums pasiekti itin nuoširdų rezultatą. Šis muzikinis klipas – pirmas dublis, toks tikras kaip ir mūsų pažintis“, – sakė klipo režisierius, projekto „Sapiens Music“ sumanytojas Saulius Baradinskas

Ieva Zasimauskaitė / Pauliaus Butkaus nuotr.

„Nors su Sauliumi susitikome pirmą kartą, pasirodė, kad jį pažįstu visą gyvenimą. Jo energija ir žibančios akys man leido pasijusti tarsi šalia brolio ar kito artimo žmogaus“, – apie pažintį su S.Baradinsku pasakojo Ieva.

Atlikėja atskleidė, kad dainą nufilmavus iš pirmo dublio, ji iškart po to itin susijaudino: „Nežinau, kas nutiko, bet sudainavus dainą pradėjau verkti pasikūkčiodama. Tai buvo absoliučiai magiška ir netikėta patirtis“.

Pasak I.Zasimauskaitės, kūrinys „Praėjo“ yra skirtas visiems, kurie išgyvena netektį – artimo žmogaus, pasibaigusios meilės ar gyvenimo etapo. „Net ir skaudžiausios netekties išgyvenimai pamažu praeina. Tą galiu išgyventi ir aš, ir kiekvienas mano klausytojas“, – teigė atlikėja.

Ieva Zasimauskaitė / Pauliaus Butkaus nuotr.

Saulius Baradinskas su komanda šią savaitę pristatė ne tik Ievos Zasimauskaitės dainos „Praėjo“ vaizdo klipą, bet ir patronų kampaniją, pakviesdamas klausytojus prisidėti prie projekto tęstinumo.

„Pasileisdami patronų kampaniją mes norime visus pakviesti prisidėti prie muzikos pokyčio Lietuvoje, kad žmonių muziką kurtų tie patys žmonės”, – teigė jis.

Primename, kad projekto „Sapiens Music“ iniciatorius, režisierius Saulius Baradinskas, prieš tai kūręs didelio populiarumo sulaukusį projektą „Vilnius Temperature“, žengė dar arčiau atlikėjų, siekdamas įamžinti talentingų kūrėjų pasaulį iš arčiau.

„Pasitelkdami muziką, mes kartu su komanda kalbame apie emocinę sveikatą, įkvėpiame nebijoti savo pažeidžiamumo. Juk dažnai į muzikos atlikėjus, ypač į tuos didelius, populiarius, žvelgiame tarsi iš tolo – jie mums atrodo stipresni, sėkmingesni, laimingesni negu mes patys. Mūsų projekte priartėjame prie jų, suteikiame žiūrovams galimybę užmegzti kontaktą su atlikėjų širdimi“, – teigia Saulius.

Ieva Zasimauskaitė pristato dainą „Praėjo“ (15 nuotr.)
+9
Skaitykite daugiau