Reperis Snoop Doggas Norvegijoje įkliuvo su marihuana

Reperis Snoop Doggas / „Scanpix“ nuotr.
Autorius: Žmonės.lt
Publikuota: 2012-06-28 20:43
Vienas garsiausių JAV reperių Snoop Doggas (40) ketvirtadienio rytą buvo areštuotas Norvegijos Kristiansando mieste, Kjeviko oro uoste už marihuanos laikymą. Agderio apygardos, kurioje ir yra oro uostas, policijos departamentas informavo, kad dainininkas gabeno su savimi 8 gramus narkotikų.

Kaip praneša portalas tmz.com, Snoop Dogas, atvykęs surengti pasirodymą „Hove“ festivalyje, buvo sustabdytas patikrai oro uosto muitinėje ir pareigūnai pas jį aptiko nelegalų „lauknešėlį“. Anot policijos, už tokį žolės kiekį reperis gavo 12 tūkst. Norvegijos kronų baudos, konvertavus šią sumą į JAV dolerius narkotikų laikymas jam atsiėjo beveik du tūkstančius.

Kaip praneša pareigūnai, Snoop Doggas buvo nusiteikęs geranoriškai ir iš karto sumokėjo baudą. Matyt, tokią sąlyginai menką pinigų sumą reperis tiesiog nešiojasi savo kelnių kišenėje.

Žmonės.lt jau rašė apie reperio pomėgį patraukti nelegalų dūmą – šių metų sausio pradžioje jis buvo areštuotas po to, kai JAV pasienio tarnybos agentai jo koncertinio turo autobuse rado marihuanos.

Žmonės.lt

Naujausi straipsniai