Reperis Snoop Doggas areštuotas už marihuanos laikymą

Snoop Doggas / „Reuters“/„Scanpix“ nuotr.
Autorius: Žmonės.lt
Publikuota: 2012-01-10 22:37
Garsus reperis Snoop Doggas praėjusį savaitgalį buvo areštuotas po to, kai JAV pasienio tarnybos agentai jo koncertinio turo autobuse rado marihuanos.

40-ies atlikėjas ir prodiuseris buvo sustabdytas Teksaso Siera Blanka pasienio poste, esančiame netoli sienos su Meksika. Kaip sakė JAV muitinės ir pasienio apsaugos atstovas spaudai Billas Brooksas, teisėsaugininkai atliko įprastą patikrinimą, kurio metu reperio autobuse užuodė panašų į marihuanos kvapą.

„Po to kai pareigūnai nuodugniau apieškojo autobusą, jie rado nedidelį kiekį marihuanos, tad Snoop Doggas buvo nugabentas pas apygardos šerifą“, – „Reuters“ naujienų agentūrai kalbėjo jis. B.Brooksas atsisakė patikslinti, koks marihuanos kiekis ir kokioje tiksliai vietoje buvo rastas. Reperis, kurio tikrasis vardas Calvinas Broadusas, buvo paleistas už užstatą, o sausio 20-ąją numatytas jo teismas.

Anksčiau Snoop Doggas yra ne sykį turėjęs problemų su teisėsauga – per pastaruosius 10 metų jis ne kartą yra buvęs areštuotas ir pripažintas kaltu už narkotinių medžiagų (nuo marihuanos iki kokaino) ir neleistinų šaunamųjų ginklų laikymą.

2008-aisiais Snoop Doggas ir amerikiečių kantri atlikėjas Willie Nelsonas sukūrė bendrą kūrinį „My Medicine“ (liet. „Mano vaistas“)  ir jo vaizdo klipą, kuriame kalbama būtent apie marihuaną. Abu šie atlikėjai yra viešai žinomi dėl pomėgio patraukti neteisėtą dūmą ir šis jau yra tapęs jų įvaizdžio dalimi. Reperio atstovai naujausio jo incidento su teisėsauga kol kas nekomentavo.

15min.lt

Naujausi straipsniai