Princo Harry ir Meghan vestuvinės dovanos: kai kurios jų išties keistos

Princo Harry ir Meghan Markle vestuvių akimirkos / „Scanpix“ nuotr.
Autorius: Žmonės.lt
Publikuota: 2018-05-25 10:13
Princas Harry (33) ir Sasekso hercogienė Meghan (36) prieš savo vestuves prašė visų nenešti ir nesiųsti jiems dovanų. Vietoje to jie išsirinko kelias labdaros organizacijas, kurias ragino paremti. Nepaisant to, jaunavedžiai gavo dovanų, o kai kurios iš jų – išties keistos.

Australijoje veikiantis Tarongos zoologijos sodas dvi koalas pavadino jaunavedžių garbei – nuo šiol šiame sode bus galima išvysti gyvūnėlius vardais Meghan ir Harry.

Tuo tarpu Australijos premjeras Malcolmas Turnbullas porai padovanojo dvi „Akubra“ skrybėles. Politikas patikino, kad šios rankų darbo skrybėlės yra labai australietiška dovana. Australijos vyriausybė taip pat paaukojo 10 tūkst. JAV dolerių organizacijai „Australian International Military Games Limited“.

Prancūzijos prezidentas Emmanuelis Macronas jaunavedžiams nusiuntė su Džeimso Bondo herojumi stiprius ryšius turinčios įmonės „S.T. Dupont“ dovanų rinkinį. Šios firmos dovanas prancūzai dovanoja Jungtinės Karalystės aristokratams nuo Karalienės Elizabeth II ir princo Philipo vestuvių 1947-aisiais.

Lesoto princas Seeiso ir princesė Mabereng, kurie buvo pakviesti į karališkąsias vestuves, padovanojo porai „Wonderbags“. Tai – nešiojama viryklė-kepyklė, kuriai nereikia elektros energijos. Šis prietaisas išgelbėjo daugybę gyvybių Afrikoje. Jaunavedžiai taip pat sulaukė asmeninio kvietimo atvykti į Lesotą.

Kanados ministras pirmininkas Justinas Trudeau pasveikino jaunavedžius žinute tviteryje ir paskelbė, kad jų valstybė šia proga aukoja 50 tūkst. dolerių Kanados labdaros asociacijai „Jumpstart“. Ji rūpinasi sunkiomis sąlygomis augančiais vaikais, užima juos sportu, taip mokydami komandinio darbo. Nuo 2005-ųjų ši organizacija padėjo 1,6 mln. vaikų.

JAV prezidentas Donaldas Trumpas pranešė, kad paaukos vienai iš septynių karališkosios poros išsirinktų labdaros organizacijų.

Tuo tarpu Jos Didenybė karalienė Elizabeth II savo vaikaičiui ir jo nuotakai padovanojo namuką Sandringamo rūmų teritorijoje.

Žmonės.lt primena, kad likus kelioms savaitėms iki vestuvių princas Harry su Meghan paragino iškeisti dovaną į auką pasirinktai labdaros organizacijai. Pora išsirinko septynias labdaros organizacijas, atspindinčias įvairias problemas, kurioms jie nėra abejingi:

  • CHIVA – ši labdaros organizacija remia vaikus, nešiojančius ŽIV virusą, ir jų šeimas visoje Didžiojoje Britanijoje bei Airijoje.
  • „Crisis“ – tai nacionalinė labdaros organizacija, besirūpinanti benamiais Jungtinėje Karalystėje.
  • „Myna Mahila Foundation“ – tai Mumbajuje (Indija) veikianti organizacija, kur kovoja už moterų teises, padeda jaunoms moterims įgyti pasitikėjimo savimi, įsitvirtinti profesinėje srityje.
  • „Scotty’s Little Soldiers“ – ši labdaros organizacija rūpinasi vaikais, kurių bent vienas tėvų žuvo karinės tarnybos metu.
  • „StreetGames“ – ši organizacija pasitelkia sportą, kad paragintų jaunus žmones gyventi sveikiau, išmokytų siekti savo tikslų.
  • „Surfers Against Sewage“ – ji saugo vandenynus, paplūdimius, laukine pajūrio gamta.
  • „The Wilderness Foundation“ – tai labdaros organizacija, kuri padeda rizikos grupėms priklausantiems paaugliams, supažindindama juos su laukine gamta, rengdama ekskursijas į gamtą.

Žmonės.lt

Naujausi straipsniai