Po karališkųjų vestuvių visų akys nukrypo į žavingą princesės Dianos sūnėną

Eliza Spencer, Louisas Spenceris ir Kitty Spencer su savo mama Victoria Aitken (antra iš dešinės) / Vida Press nuotr.
Šaltinis: Žmonės.lt
AA

Šeštadienį geidžiamiausias Jungtinės Karalystės jaunikis princas Harry (33) prisiekė amžiną meilę buvusiai amerikiečių aktorei Meghan Markle (36). Ilgai netruko, kol šios šalies damos surado kitą geidžiamiausią jaunikį. O ir ieškoti jo nereikėjo toli – tai princo Harry pusbrolis vikontas Louisas Spenceris (24).

Pasaulio akys į Louisą nukrypo po karališkųjų vestuvių, į kurias aristokratas atvyko lydimas savo seserų Elizos bei Kitty ir mamos Victorios Aitken. Jų tėvas, princesės Dianos jaunėlis brolis Charlesas Spenceris, į vestuves atvyko lydimas savo antrosios žmonos Karen.

Louisą minioje pastebėti nesunku ne tik dėl aukšto ūgio, bet ir dėl ypač patrauklių veido bruožų.

„Jei Meghan Markle draugai galėjo ją suvesti su princu Harry, aš privalau surasti draugų, kurie gali suvesti mane su Louisu Spenceriu“, – socialiniuose tinkluose pasipylė tokio tipo žinutės.

Kas žinoma apie Louisą Spencerį?

Jis gimė 1994-ųjų kovo 14 dieną. Vikonto pilnas vardas yra Louisas Frederickas Johnas Spenceris. Po savo tėvo mirties jis paveldės grafo titulą.

Vaikinas su seserimis užaugo Keiptaune. Louisas – jauniausias Charleso ir Victorios vaikas. Jo tėvai išsiskyrė 1997-aisiais.

Charlesas Spenceris su sūnumi Louisu 1998-aisiais per koncertą princesei Dianai atminti / Vida Press nuotr.

Nors Louisas vengia viešumos, retai pasirodo oficialiuose renginiuose ir net nesinaudoja socialiniais tinklais, jo bičiulių tarpe netrūksta garsenybių. Viena jo draugių – reperė Nicki Minaj.

Spencerių šeimos genai – fantastiški. Per karališkąsias vestuves svečiai negalėjo atitraukti akių ir nuo Louiso sesers Kitty Spencer. 27-erių ledi tituluojama viena žaviausių ir stilingiausių iškilmių viešnių.

Ledi Kitty Spencer / „Scanpix“ nuotr.
Karališkosios princo Harry ir Meghan Markle vestuvės (108 nuotr.)
+102
Karališkųjų vestuvių svečiai (72 nuotr.)
+66

Skaitykite daugiau