Princas Williamas pademonstravo ryžtą – į BAFTA ceremoniją atvyks su čia nepageidauta žmona

Princas Williamas su hercogiene Catherine su vaikais / Scanpix nuotr.
Šaltinis: Žmonės.lt
AA

Didžiosios Britanijos princas Williamas pademonstravo savo atkaklumą: į Britų kino ir televizijos meno akademijos apdovanojimų (BAFTA) ceremoniją jis atvyks kartu su žmona Kembridžo hercogiene Catherine (35). Tai nebūtų keista, tačiau buvo pasklidę gandų, kad  kvietimas skirtas tik princui, o jo žmonos viešnagės baiminamasi tik todėl, kad ji savo svarbumu ir grožiu gali nustelbti visą šventę.

„Mums didelė garbė sulaukti karališkosios šeimos atstovų, juolab, kad princas Williamas yra Didžiosios Britanijos kino ir televizijos meno akademijos prezidentas“, – teigė vyriausioji BAFTA vadovė Amanda Berry.

Kalbama, kad hercogienė pareikalavo vyro nesutikti su organizatorių sąlyga atvykti vienam, o pasiimti ir žmoną. Neva ji iš tų, kuri mėgsta pasibūti įžymybių aplinkoje, pasipuošti dizainerio kurtu apdaru.

Karališkoji pora nedalyvavo BAFTA ceremonijoje nuo 2009 metų, princas Williamas dėl to net sulaukė kritikos, kad neatlieka savo pareigų. Štai šiųmetis poros sprendimas dalyvauti ir iškėlė klausimą, ar tik kvietimas vienam ir nebūdavo priežastis tiek metų ignoruoti BAFTA šventę.

Bet kokiu atveju svečių bei žiūrovų laukia gražus reginys – BAFTA vyks vasario 12 dieną Londone, karališkojoje Alberto koncertų salėje.

BAFTA šįmet vyks 70-ąjį kartą. Šis renginys laikomas JAV kino meno ir mokslo akademijos „Oskarų“ pranašu. Spėjama, kad Londone statulėles turėtų laimėti aktorės Naomi Harris, Emily Blunt, režisieriai Kenas Loachas, Danielis Blake'as.

Skaitykite daugiau