Kariškių šeimoms surengtos šventės dėmesio centre atsidūrė princas George'as ir princesė Charlotte

Princas Williamas ir Kembridžo hercogienė Catherine su vaikais George'u ir Charlotte / „Scanpix“/„PA Wire“/„Press Association Images“ nuotr.
Šaltinis: Žmonės.lt
AA

Princas Williamas ir Kembridžo hercogienė Catherine kartu su vaikais George'u (3 m.) ir Charlotte (1 m. 5 mėn.) šiuo metu vieši Kanadoje. Ketvirtadienį britų karališkoji šeima dalyvavo kariškių šeimoms surengtoje šventėje, kuri daug džiaugsmo suteikė mažiesiems princui ir princesei.

Ši šventė tapo pirmuoju oficialiu renginiu mažajai princesei Charlotte, tuo tarpu jos vyresnysis brolis princas George'as karališkųjų pareigų ėmėsi jau ne kartą.

TAIP PAT SKAITYKITE: Princas Williamas ir hercogienė Catherine į oficialų vizitą Kanadoje išvyko kartu su abiem vaikais

Kariškių šeimoms surengtoje šventėje netrūko pramogų patiems mažiausiems: vaikus džiugino balionai ir muilo burbulai bei sode specialiai šiam renginiui įkurtas mini zoologijos sodas. George'as jodinėjo ant ponio, tuo tarpu Charlotte dėmesį pirmiausia patraukė balionų arka – vos paleista iš rankų mergaitė nubėgo prie jos ir krykštaudama ėmė žaisti su balionais.

Princas George'as (2015 m. gegužė) ir princesė Charlotte (2016 m. rugsėjis) vilkintys tą patį megztuką / „Scanpix“ nuotr.

Akyliausiems pro akis nepraslydo tai, kad mažoji princesė vilkėjo tą patį mėlyną „Amaia“ megztuką, kuriuo 2015 metų gegužės 2 d. aprengtas buvo princas George'as, kai atvyko į ligoninę susipažinti su ką tik gimusia sesute.

Šioje šventėje taip pat dalyvavo dar 24 vaikai, kurie yra iš kariškių, tarnaujančių svetur, šeimų.

Kviečiame žiūrėti nuotraukų galeriją iš šventės:

Princas George'as ir princesė Charlotte kariškių šeimoms surengtoje šventėje (25 nuotr.)
+19
Skaitykite daugiau