„Plius“ dydis? Dar viena priežastis atrodyti elegantiškai

Ashley Graham pozuoja „Marina Rinaldi“ reklamai / Vida Press nuotr.
Šaltinis: Elaima.lt
AA

Jau baigėsi tie laikai, kai mada būdavo kuriama 90-60-90 standartams. Juk realybėje juos atitinkančius ne tiek ir daug.

Moterys yra visokios – aukštos ir nedidukės, lieknos, raumeningos ir apkūnios. Rodos, mados kūrėjai ir drabužių gamintojai ima tai suprasti. Ir parduotuvėse atsiranda ne tik paauglėms tinkančių drabužių modelių ir dydžių.

Amžius 40+ ar „plius“ dydis nėra priežastys tapti nuobodžia teta.

Ir nereikia manyti, jog amžius 40+ ar „plius“ dydis yra priežastis tapti nuobodžia teta. Priešingai, mada teikia daugybę galimybių. Ir nuo mūsų santykio su ja priklauso, kaip atrodysime – nuobodžiai ar stilingai, pabrėšime savo figūros trūkumus ar privalumus.

Apatiniai – svarbiausia

Pasirinkusios per mažus apatinius tikrai neatrodysite lieknesnės. Ir priešingai, tinkamas dydis, figūrą formuojančios pėdkelnės, koreguojamosios kelnaitės, liemenėlės gali daryti stebuklus. Kartais moterys vengia liemenėlių su pakietinimu, neva jos dar labiau padidina krūtinę. Tačiau jos, su lengvais pakietinimais, gražiai pakelia krūtis ir neleidžia joms nusvirti. Prieš sakydamos „ne“, bent jau pasimatuokite.

Kirstie Alley / Vida Press nuotr.

Iškirptei – taip!

Apnuogintas kaklas, iškirptė – ir aplinkinių žvilgsnis prikaustomas ten, kur reikia. Nereikia kuklintis ir labai slėpti to, kuo apdovanojo gamta. „V“ formos iškirptė lieknina, vizualiai prailgina kaklą ir suteikia figūrai grakštumo. Ir nereikia manyti, kad tai jaunų moterų privilegija! Amžius suteikia drąsos ir pasitikėjimo.

Žinoma, viskas priklauso nuo vietos, progos ir laiko.

Candice Huffine / Vida Press nuotr.

Ryškūs ir stambūs papuošalai

Jei pavydite draugei ar kolegei smulkaus sudėjimo, būkite tikra, kad ir jos išgyvena šį jausmą žiūrėdamos, kaip jūs puošiatės įmantria juvelyrika ar bižuterija.

Autorinis menininko darbas, masyvios apyrankės ar karoliai iš egzotiškų kelionių, išskirtiniai sidabro papuošalai su pusbrangiais akmenimis... Taip pat ryškios, į akis krentančios drabužių detalės. Visa tai tinka „plius“ dydžio damoms. Jei XS drabužius dėvinčios moterys taip pasipuošusios atrodys juokingai, tai XL – įspūdingai.

Ashley Graham / Vida Press nuotr.

Dryžiai ir aukštakulniai – visada išgelbės

Neretai moterys nustoja avėti aukštakulnius, nes „ne tas amžius ir figūra“. Tačiau kažin ar kas suteikia daugiau grakštumo nei aukštakulniai!

Nereiktų iš savo garderobo išmesti ir kelnių. Prigludusios arba tiesios kelnės, džinsai ir laisva tunika – puikus derinys laisvalaikiui. Net ir nemažas dydis drabužio etiketėje tegul neįpareigoja jus dėvėti „maišų“. Derinkite plevenančius, laisvus drabužius su prigludusiais.

O dryžuotos kelnės, puspalčiai, švarkai tiks tada, kai nėra laiko ir noro galvoti apie stilių. Kasdienės dryžuotos kelnės + dailūs bateliai = neabejotina, kad atrodysite gerai.

Ashley Graham pozuoja „Marina Rinaldi“ reklamai

Kviečiame peržiūrėti galeriją, kurioje savo stilių ar mados kūrėjų sukurtus drabužius demonstruoja save mylinčios ir savimi pasitikinčios „plius“ dydžio moterys.

Beje, garsiausios „plius“ dydžio manekenės mėgaujasi solidžiais honorarais. Tik, skirtingai nei kai kurios podiumų gražuolės, valgo tai, kas joms skanu. Galbūt todėl ir jų veiduose daugiau džiaugsmo!

Elegancija ir „plius“ dydis (21 nuotr.)
+15
Skaitykite daugiau