„Plius“ dydžio nuotaka: kaip atrodyti nuostabiai

Nuotaka / Vida Press nuotr.
Nuotaka / Vida Press nuotr.
Šaltinis: Elaima.lt
2017-02-23 18:16
AA

Ypatinga diena – ypatinga suknelė, – sutiktų kiekviena būsima nuotaka. Todėl vestuvinei suknelei skiriamas išskirtinis dėmesys. Ilgos paieškos internete, valandos, praleistos ieškant įkvėpimo žurnaluose, kataloguose, galiausiai duoda rezultatą. Rasta ta vienintelė. Tik kaip ji atrodys gyvai? Ypač jei esate moteriškų formų?

Mados namų „Vamp“ vadovas, dizaineris Arvydas Videika siūlo nepanikuoti. Kokybiškai pasiūta suknelė atrodys nepriekaištingai, ir visai nesvarbu, kokį drabužių dydį nešiojate.

„Per dvylika praktikos metų esu ne kartą išgirdęs klausimą: kokią suknelę turi rinktis „plius“ dydžio nuotaka? Atsakymas: kokią tik nori! Nepatikėsite, kokius stebuklus gali padaryti tinkamas kirpimas ir tobulai pritaikytas modelis. Esu įsitikinęs: jei žinosite, kur kreiptis, ir įvaizdį kurs profesionalai, ir didesnė suknelė bus romantiška, patraukli, graži ir seksuali.

Dėl šios priežasties su salono „T.A.D.A.“ ir fotografų Morozovų komanda suorganizavome fotosesiją. Suradome modelį, kuris nėra standartinis, kurio galbūt neišvysite vestuvinių suknelių kataloguose, tačiau atrodo nuostabiai. Tai mūsų įrodymas, jog gražiai nuotakai suknelės dydis neturi reikšmės“, – teigia A. Videika.

Nuotakos suknelė / V. Morozovo nuotr.

Kaip pasakojo dizaineris, net ir kataloguose rastos ir patobulintos suknelės gali tikti „plius“ dydžio moteriai. Paslaptis slypi korsete. Puikiai paslėptas, patogus dėvėti korsetas ne tik išbaigia suknelę, bet ir paslepia trūkumus.

A. Videikos teigimu, suknelės siluetas – jaunosios asmeninis pasirinkimas. O visas norimas sukneles galima pritaikyti pagal figūros tipą.

Nuotakos suknelė / V. Morozovo nuotr.

Dažniausios klaidos

Kaip patirtimi dalijasi Arvydas Videika, būsimos nuotakos klaidų daro daug ir dažnai. Tačiau to galima išvengti.

Pirmoji klaida – paslėpta krūtinė. Tai turbūt pats dažniausias ir prasčiausias sprendimas. Teisinga ir saikinga „V“ forma optiškai susiaurins viršutinę dalį. Be to, reikėtų vengti uždarų, aukštų korsetų.

Nuotakos suknelė / V. Morozovo nuotr.

Antra klaida – beformė suknelė. Dažniausiai tokią renkamasi tik dėl to, jog tikimasi paslėpti trūkumus. Tai nėra tiesa. Tokią suknelę gali pasiūlyti tik tikri profesionalai, o šios siuvimas ir modeliavimas – ilgas ir sudėtingas darbas. Venkite to, stenkitės išryškinti privalumus. Jei viršus laisvas – aptempkite klubus. Arba atvirkščiai, jei apačia laisva – siekite susiaurinti viršutinę dalį.

Trečia klaida – per maža, blizgi suknelė. Geriausias sprendimas – šilko krepas. Gražaus kritimo, prabangiai atrodantis, subtilaus žvilgesio audinys. Jis puikiai maskuoja. Taip pat būtinos klostės, drapiruotės. Be abejonės, reikalingas pamušalas, kai kada ir papildomi sluoksniai.