Pirmąkart krikšto mama tapusi Viktorija Siegel-Suodaitė: „Visada svajojau turėti dvi dukras“

Viktorija Siegel-Suodaitė ir Laurynas Suodaitis / Asmeninio albumo nuotr.
Šaltinis: Žmonės
AA

Ši vasara nuomonės formuotojai Viktorijai Siegel-Suodaitei (26) ir verslininkui Laurynui Suodaičiui (31) – išskirtinė. Vos prieš mėnesį meilę vienas kitam prisiekę jaunavedžiai rugpjūčio 20-ąją priėmė dar vieną svarbią atsakomybę – tapo verslininkų Rimando ir Rasos Stonių dukros Felicijos krikšto tėvais.

„Visada svajojau turėti dvi dukras, o, va, dabar jau ir turiu dvi mergaites. Tie norai labai greitai išsipildė“, – šypsodamasi portalui Žmonės.lt sako ypatingą atsakomybę prisiėmusi trejų metukų Nicolės mama.

R. ir R.Stonių dukrelės Felicijos krikštynų ceremonija vyko Kaišiadorių Kristaus Atsimainymo katedroje. Nors šventinę dieną merkė lietus, šis pakilių nuotaikų neišbaidė – Viktorija pasakoja, kad rankose laikant Feliciją tąkart aplankė didžiulis džiugesys. 

„Tas momentas tikrai įsimins ilgam. Užplūdo ir nerimas, ir didžiulė atsakomybė, ir džiugesys. Nieko keisto – juk krikšto mama tampu pirmą kartą. Man ši šventė yra labai svarbi“, – sako kartu su sutuoktiniu Felicijos krikštatėviais tapusi V.Siegel-Suodaitė.

Viktorija juokiasi, kad Felicijos krikštynos įsiminė ne tik jai ir Laurynui, bet ir jos dukrelei Nicolei. Tiesa, stebėdama ceremoniją trejų metukų mergaitė net šiek tiek pavydėjo.

„Per ceremoniją, kai Laurynas laikė Feliciją ant rankų, Nicolytė net pavydėjo. Tačiau šiaip mergaičių santykiai labai artimi – Nicolė Feliciją vadina sesute. Labai myli ją“, – džiaugiasi pašnekovė. 

Viktorija Siegel-Suodaitė ir Laurynas Suodaitis / Asmeninio albumo nuotr.

Suodaičių ir Stonių ryšys yra itin artimas. Rasa ir Rimandas liepos 23-ąją tapo Viktorijos ir Lauryno meilės šventės liudininkais, tad ir Stoniai, pasak V.Siegel-Suodaitės, ilgai nesvarstė, kam patikėti svarbias krikštatėvių pareigas.

„Mes labai artimai bendraujame, esame geri draugai. Kaip mums nebuvo klausimų, kas bus mūsų vestuvių liudininkai, taip ir jie sakė, kad neturėjo jokių klausimų dėl mūsų.  O ir kai Felicija gimė, mes buvome pirmieji, kurie ją pamatė. Pamenu, tada buvo griežtas karantinas, mes privažiavome prie gimdymo namų ir jie per balkoną mums rodė mažylę. Mes galėjome tik pamojuoti iš apačios, bet vis vien ta diena įsiminė“, – šypsodamasi pasakoja Viktorija. 

Tiesa, čia V.Siegel-Suodaitė priduria, kad sulaukusi pasiūlymo tapti Stonių dukrelės krikšto mama, suprato, jog jos pečius užguls ne tik begalinis džiaugsmas, bet ir didelė atsakomybė. Viktorija neslepia – krikštynos jai yra itin svarbi šventė.

„Suprantu, kokia tai atsakomybė. Krikštynos – tai ne tik graži šventė, o įsipareigojimas visam gyvenimui. Kai tėvai patiki tau brangiausią turtą – savo vaiką – tu negali jaustis niekaip kitaip, kaip tik pagerbtas ir įvertintas. Man tai didžiulė atsakomybė, ne žaidimas“, – neslepia ji. 

Paklausus, ar jau svarstė, kokias tradicijas su savo krikšto dukrele žada puoselėti, Viktorija sako nenorinti skubinti įvykių – viskas ateina savo laiku. 

Krikšto tėvai yra kaip angelai sargai, tad suprantu, jog vien pasižaisti ar atvykti į svečius neužtenka. Tai yra didžiulė atsakomybė už kitą žmogų. Nors yra įvairiausių minčių, kaip puoselėsiu artimą santykį su krikšto dukra, tačiau nemėgstu girtis ir kalbėti, kiek visko žadu daryti. Juk kuo mažiau skambių pažadų duodi, tuo geriau viskas būna. Norime ne pažadais, o veiksmais rodyti jai savo meilę“, – šypsosi V.Siegel-Suodaitė. 

Fotogalerija:

Viktorija Siegel ir Laurynas Suodaitis tapo krikšto tėvais (5 nuotr.)
+2
Viktorijos Siegel-Suodaitės ir Lauryno Suodaičio atostogos Italijoje (19 nuotr.)
+13
Skaitykite daugiau