Viktorija Siegel-Suodaitė – apie atostogas Italijoje, ūgtelėjusią dukrą Nicolę ir santuokinį gyvenimą

Viktorijos Siegel ir Lauryno Suodaičių atostogų Italijoje akimirkos / Asmeninio albumo nuotr.
Šaltinis: Žmonės
AA

Prieš mėnesį vestuves atšokusi nuomonės formuotoja Viktorija Siegel-Suodaitė kartu su mylimuoju verslininku Laurynu Suodaičiu nusprendė atidėti medaus mėnesį, ir kartu su dukra Nicole išvyko į Italiją. Tiesa, nors kelionė buvo numatyta darbo reikalais, naujai iškepta šeima netikėtai suorganizavo atostogas ir pasimėgavo akinančiais Italijos vaizdais.

Vos prieš dieną į gimtinę sugrįžusi Viktorija Siegel-Suodaitė dalijasi kelionės po Italiją akimirkomis su portalu Žmonės.lt. Ji atskleidė, kad darbo tikslais numatytas maršrutas į Pietų šalį pasikeitė ekspromtu ir netikėtai tapo atostogomis.

„Iš tiesų, kartu su Laurynu į Italiją vykome darbo reikalais. Ten turime verslo partnerius, todėl buvome nusiteikę padirbėti. Galiausiai gavosi taip, kad Italijoje pasilikome kiek ilgiau ir aplankėme pačius gražiausius kampelius“, – pasakojo Viktorija. Kartu su vyru Laurynu Suodaičiu ir dukra Nicole per 10 dienų jie aplankė Milaną, Komo ir Gardos ežerus bei jų apylinkes.

Viktorijos Siegel ir Lauryno Suodaičių atostogų Italijoje akimirka / Asmeninio albumo nuotr.

Nors prieš mažiau nei mėnesį Komo ežeras buvo patvinęs ir užliejęs šalia esančius miestelius, Viktorija pasakojo, kad šiuo metu situacija yra stabili. Tiesa, jai pačiai su šeima plaukiojant Gardos ežeru taip pat vos pavyko išvengti gamtos išdaigų. „Tik pasibaigus mūsų pasiplaukiojimui prasidėjo didžiulė audra su liūtimi. Dėkui Dievui, laiku spėjome pasiekti viešbutį“, – dalijosi ji.

Moteris pasidžiaugė, kad kelionė išties pavyko – spėjo padirbėti, tuo pačiu pailsėti ir daug patirti. Šįkart į kelionę kartu pasiėmusi ir savo beveik 4-erių metų dukrą Nicolę, Viktorija džiaugėsi, kad keliauti kartu su vaiku jai nekyla jokių problemų. Ji pastebėjo, kad dukra yra savarankiška ir kantri – rami išbūdavo net ir darbo susitikimų metu.

Viktorijos Siegel ir Lauryno Suodaičių atostogų Italijoje akimirka / Asmeninio albumo nuotr.

„Per šią kelionę pastebėjau, kad jau atėjo tas laikas, kai su dukra keliauti lengva ir smagu. Nebeliko „ožiukų“, o jei ir iškyla koks kaprizas – galima lengvai susitarti. Džiaugiuosi, kad Nicolei patinka keliauti, ji nebijo skristi lėktuvu, moka išvardinti šalis, kuriose yra buvusi. Manau, kad kelionės yra gera investicija į vaiko ateitį. Kuo daugiau ji pamatys, tuo platesnė bus jos pasaulėžiūra“.

Neseniai vestuves atšokusi moteris pabrėžė, kad šios kelionės neįvardija kaip medaus mėnesio. „Jis dar tik laukia. Jau planuojame kitą kelionę tik dviese, tai ir bus kiek pavėluotas mūsų medaus mėnuo“, – šypsojosi ji.

Liepos 23-iąją už verslininko Lauryno Suodaičio ištekėjusi Viktorija Siegel-Suodaitė su portalu Žmonės.lt pasidalijo ir santuokinio gyvenimo užkulisiais. Anot jos, nors niekas tarsi ir nepasikeitė, šeimos statusas suteikė dar daugiau pasitikėjimo, meilės ir pagarbos vienas kitam. Ji džiaugėsi, kad pagaliau savo mylimą žmogų gali vadinti „vyru“ ir kasdien išgirsti, kai ją šaukia kreipiniu „žmona“.

Viktorijos Siegel ir Lauryno Suodaičių atostogų Italijoje akimirka / Asmeninio albumo nuotr.

„Tai girdėti labai gera. Džiaugiamės, kad nebesame draugai ar sugyventiniai, todėl juokaudami atšventėme ir savo dviejų savaičių sukaktį esant santuokoje“, – prasitarė Viktorija ir negailėjo gražių žodžių savo sutuoktiniui. 

„Jis išties labai rūpestingas, supratingas ir atsakingas. O svarbiausia, kad beprotiškai myli ne tik mane, bet ir mano dukrą. Kiekvienai moteriai, turinčiai vaiką, tai yra svarbiausia. Būna dienų, kai Laurynas praleidžia daugiau laiko su Nicole nei aš, todėl man tikrai pasisekė. Jo požiūris į šeimą – ypatingas. Laurynas viską įrodo veiksmais, o ne žodžiais“, – su portalu Žmonės.lt dalijosi Viktorija Siegel-Suodaitė.

Fotogalerija:

Viktorijos Siegel-Suodaitės ir Lauryno Suodaičio atostogos Italijoje (19 nuotr.)
+13
Viktorijos Siegel ir Lauryno Suodaičio vestuvės (92 nuotr.)
+86
Skaitykite daugiau