Pastebėjo ne visi: „Kalush Orchestra“ narys O.Psiukas užfiksuotas be kultinės kepurės

Grupė „Kalush Orchestra“ ir jos lyderis Olehas Psiukas / Scanpix nuotr.
15min
Šaltinis: Žmonės
AA

Grupės „Kalush Orchestra“ lyderį Olehą Psiuką daugeliui sunku įsivaizduoti be rožinės kepurės, o kai kurie gerbėjai net juokais spėlioja – galbūt atlikėjas su panama net miega. Vis dėlto pro akyliausių „Eurovizijos“ gerbėjų akis nepraslydo akimirka, kurioje konkurso nugalėtojas užfiksuotas be savo kultinės rožinės kepurės.

Grupės „Kalush Orchestra“ lyderis Olehas Psiukas nuo pat savo karjeros pradžios buvo siejamas su rožine panama. O ypač po „Eurovizijos“ laimėjimo, kai panašiomis kepuraitėmis pasipuošė kiti dalyviai, žurnalistai ir žiūrovai.

Tačiau rožinė skrybėlė ne visada buvo Oleho skiriamasis ženklas. Pačioje karjeros pradžioje jis jos nenešiojo. Mieliau puikavosi tankiais rudais plaukais. Tuo metu Olegas buvo Ukrainos hiphopo projekto narys ir dalyvavo repo kovose.

Olehas Psiukas / Stop kadras

Tiesa, „Eurovizijos“ žiūrovai taip pat panoro pamatyti Olegą be panamos. Konkurso vedėjams paskelbus, kad laimėjo Ukraina, muzikantai greitai suskubo ruoštis savo populiariausios dainos „Stefania“ atlikimui. Norėdamas prisisegti ausines, vyras turėjo nusimesti panamą, o šią trumpą akimirką pavyko užfiksuoti.

Iškart po „Eurovizijos“ konkurso trumpa akimirka, kurioje O.Psiukas užfiksuotas nusiimantis savo kepurę, buvo patalpinta į „Youtube“ platformą. Vos per savaitę šis vaizdo įrašas sulaukė šimtų tūkstančių peržiūrų. Rodos, gerbėjai išties nekantravo pamatyti savo dievuką be ikoniškosios panamos.

Skaitykite daugiau