Per „Eurovizijos“ finalą Laura Pausini iš scenos dingo ne dėl nuovargio: paaiškėjo diagnozė

Laura Pausini 2022-ųjų „Eurovizijoje“ / „Scanpix“ nuotr.
Šaltinis: Žmonės
AA

Viena iš 2022-ųjų „Eurovizijos“ vedėjų, italų diva ir garsi dainininkė Laura Pausini konkurso transliacijų metu sulaukė daug dėmesio. Ne tik dėl įspūdingo balso, charizmos ir ekstravagantiškų apdarų – ne vienas žiūrovas pastebėjo, kad didžiojo finalo metu vedėja kuriam laikui pradingo iš scenos. Po konkurso praėjus kelioms dienoms paaiškėjo, dėl kokios priežasties L.Pausini turėjo trumpam atsitraukti.

Gegužės 14-ąją Turine per didįjį „Eurovizijos“ finalą, kuris truko 4 valandas, Laura Pausini atrodė tokia pat žavinga kaip ir pusfinaliuose.

Vis tik tuo metu, kai buvo skelbiami visų konkurse dalyvavusių šalių komisijų balsai, L.Pausini 20 minučių dingo iš eterio.

Iš pradžių dainininkė tikino, kad jai prireikė trumpam pailsėti. Teigta, kad jos blogos savijautos priežastis – per įtemptą „Eurovizijos“ savaitę susikaupęs nuovargis ir nukritęs kraujospūdis.

Socialiniuose tinkluose ji ramino savo gerbėjus tikindama, kad tai buvo tik silpnumo epizodas: „Esu laiminga, kad galėjau užbaigti vakarą kartu su savo mylimais draugais Alessandro Cattelanu bei Mika ir kartu paskelbti „Eurovizijos“ nugalėtoją – nuostabiąją Ukrainą.“

66-osios „Eurovizijos“ vedėjai Turine Alessandro Cattelan, Laura Pausini ir Mika / Scanpix nuotr.

Vis dėlto, kaip praneša Torinotoday.lt, Laura Pausini blogai jautėsi dėl koronaviruso infekcijos. Apie ligą ji sužinojo po finalo atlikusi testą. Dėl šios priežasties ji negalės dalyvauti gegužės 21 d. Floridoje vyksiančiame renginyje „Amor a la mùsica“.

Labai tikėtina, kad Lauros Pausini kraujospūdis per finalą nukrito dėl streso, susijusio su tiesiogine transliacija, tačiau dainininkė įpratusi bendrauti su didelėmis gerbėjų miniomis. Tad šis negalavimas, akivaizdu, buvo ne šiaip nuovargis, o vienas iš koronaviruso simptomų.

Ketvirtadienį L.Pausini socialinio tinklo „Instagram" paskyroje pasidalijo, kad šiuo metu atsakingai laikosi izoliacijos taisyklių, pabrėždama, jog dabar svarbiausia kuo greičiau pasveikti.

Laura Pausini 2022-ųjų „Eurovizijoje“ / „Scanpix“ nuotr.

„Na taip, kažkas buvo ne taip... Nuo šeštadienio nesijaučiu gerai. Maniau, kad taip nutiko dėl susikaupusio nuovargio, bet taip nebuvo. Ką tik sužinojau, kad man patvirtintas teigiamas koronaviruso rezultatas, dėl to esu priversta izoliuotis ir negaliu keliauti.

Labai apgailestauju, kad šį savaitgalį negalėsiu koncertuoti festivalyje „Amor a la Mùsica“. Buvau parengusi ypatingą pasirodymą ir nekantriai laukiau savo gerbėjų Floridoje. Dabar man tereikia pasveikti ir ieškoti naujų galimybių vėl susitikti Amerikoje. Tikimės, kad tai bus netrukus. Aš jus visus myliu!“ – rašė Italijos scenos diva.

L.Pausini taip pat prabilo apie vienišumo jausmą ir pasidalijo tuščios lovą bei dukros nuotrauką. „Pasiilgau tavęs, Paola“, – savo liūdesį, kad turi būti toli nuo dukters, išreiškė ji.

Laura Pausini su dukra Paola / Socialinių tinklų nuotr.

Žmonės.lt primena, kad Laura Pausini „Eurovizijos“ komentatorių dėmesio centre atsidūrė ne tik dėl mįslingo dingimo. Tiek Lietuvoje, tiek kitose šalyse kai kuriems žiūrovams užkliuvo italų žvaigždės renginio vedimo stilius, apranga.

Italijos divą kritikavę konkurso komentatoriai supykdė iš Turino kilusį Lietuvos italą, virtuvės šefą ir kulinarą Gian Luca Demarco

„Labai nepatiko komentarai. Laura Pausini yra viena garsiausių atlikėjų, super žvaigždė, bet atsiranda super ekspertų, kurie sako, kad nepakanka, nepakanka... Ji yra graži vien, kad būna, ačiū Dievui, kad ji sutiko vesti konkursą, nes nieko kito tokio kalibro Italija tiesiog nebeturi“, – komentatoriais stebėjosi virtuvės šefas.

Laura Pausini 2022-ųjų „Eurovizijoje“ (19 nuotr.)
+13
Skaitykite daugiau