Pasikeitęs Liucinos Rimgailės gyvenimas: kilus dvejonėms, ant kojų išsilaikyti padėjo komanda

Liucinos Rimgailės #GyvenimasKarantine/„Razauskai Photography“ nuotr.
Šaltinis: Žmonės
AA

Kartu su karantinu į daugelio žmonių gyvenimą atslinko nerimas. Ne išimtis ir „Liu Patty“ desertinės savininkė Liucina Rimgailė, kurią krizės akivaizdoje kankino dvejopi jausmai. Liucina nežinojo, kaip elgtis su turimu verslu, kaip įveikti sunkų periodą ir nepalūžti. Dabar ji prisipažįsta – padėjo su didžiuliu entuziazmu kadaise jos suburta nuosavoje desertinėje dirbanti komanda.

#GyvenimasKarantine kūrinių ciklą pristatantys fotografai Akvilė ir Tomas Razauskai dalijasi pasakojimu apie Liucinos Rimgailės pasikeitusią kasdienybę.

„Tą dieną, kai Liucina sutiko pasikalbėti, oras buvo permainingas – tai snigo ir lijo, tai švietė saulė. Galiausiai sulaukėme tinkamos šviesos ir per 5 minutes viską nufilmavome.

Taip jau sutapo, kad Liucinos verslo istorija karantino metu buvo labai panaši į neramią gamtos stichiją. Kaip ji pati pripažino, dėl verslo kilo ne viena abejonė. Tikėjimas susvyravo ir apėmė mintys apie pasidavimą. Tačiau Liucina tik dar kartą patvirtino, kaip yra svarbu turėti tinkamus žmones aplink save.

Liucinos Rimgailės #GyvenimasKarantine/„Razauskai Photography“ nuotr.

Verslininkė vis dar gyvena dvejopomis ateities vizijomis, iš vienos pusės baugu dėl ateities, kaip dar čia viskas baigsis, iš kitos pusės – nuostabios moterys ją įkvepia būti tvirtai ir daryti tai, kuo tiki ir kas jai geriausiai sekasi“, – pasakoja vaizdo įrašą sukūrusi fotografė Akvilė Razauskienė.

Pati Liucina neslepia – tik tikėjimas sunkiais momentais gali padėti išsilaikyti ant kojų. Jei ne pozityviai ir geranoriškai nusiteikę „Liu Patty“ darbuotojos, kažin kaip viskas būtų pasibaigę.

Liucinos Rimgailės #GyvenimasKarantine (19 nuotr.)
+13

„Labiausiai palaikė žmonės, kurie mane supa, mano kolektyvas, į kurį aš, atrodo, dėjau labai daug energijos, pastangų, įvairiausių išteklių. Ir kai mano pačios tikėjimas susvyravo, būtent jie pasakė – mes turim labai didelę galią, labai daug jėgų, ir labai daug stiprybės įveikti betkokias negandas“, – pasakoja Liucina.

Liucinos Rimgailės #GyvenimasKarantine/„Razauskai Photography“ nuotr.

Pasak Liucinos, esantys maisto tiekimo versle – atsargus ir stengiasi pernelyg plačiai neužsimoti.

„Kita vertus,  viskas labai labai priklauso nuo to, su kuo tu kiekvieną dieną eini savo keliu“, – įsitikinusi Liucina. 

Apie Liucinos išgyvenimus – „Razauskai media“ #GyvenimasKarantine istorija.

Skaitykite daugiau