Buvusi „Kitokios“ narė Oksana Šklėriūtė ruošia „bombą“ Lietuvai

Oksana Šklėriūtė „2 Barai“ dalyvė / Asmeninio archyvo nuot.
Šaltinis: Žmonės.lt
AA

„Kiekviena gyva būtybė yra deimantas, bet ne visi deimantai gali būti briliantai. Tik aukščiausios kokybės, tinkamai nušlifuotas akmuo sutviska visomis vaivorykštės spalvomis ir tampa neprilygstamo grožio brangakmeniu, kurio spindesiui retas pajėgus atsispirti. ..“ - taip prieš trejus metus viešai pareiškė dainininkė, televizijos realybės šou dalyvė Oksana Šklėriūtė.

Anot jos, jau gana ilgą laiką brandintas projektas realiu tapo prieš kelias dienas – „Briliant Team“ komanda jau turi kvietimų pasirodyti ne tik Lietuvoje, bet ir užsienyje.

„Viziją, kokia turėtų ir galėtų būti „briliantų“ komanda, sukūriau jau senokai. Tačiau labai džiaugiuosi, kad turėjau galimybę viską įvertinti ir suvokti kitu kampu. Džiaugiuosi ir dėl visokių gyvenimiškų patirčių, kurios daug ko išmokė“, – sakė pašnekovė.

O. Šklėriūtės teigimu, mintys ir planai pakito jai nusprendus sudalyvauti populiariausiame vasaros realybės šou. Prieš kelis mėnesius atšventusi savo 30-metį, buvusi atlikėja ėmėsi įgyvendinti užmestą idėją – sukūrė naują, šviežią, skanią, dar neregėtą merginų komandą „Brilliant Team“.

„Brilliant Team“ – tai, ko dar nėra mūsų Lietuvos pramogų rinkoje. Jau žinome, kad susipažinsime ir su užsienyje gyvenančiais lietuvaičius. Būsime pasiruošę suminkštinti žmonių širdis ar pralinksminti patį rimčiausią veidą“, – patikino O. Šklėriūtė.

Visos merginos, anot jos, yra gerai žinomi veidai. Visos skirtingos, charizmatiškos, talentingos.

„Visai ne už ilgo turėsite galimybę jas išvysti. O kol kas tai – paslaptis!“, – su šypsena sakė O. Škleriūtė.

„Brilliant Team“ / Asmeninio archyvo nuotr.

Skaitykite daugiau