Neseniai pagimdžiusi Serena Williams paviešino jautrų laišką savo mamai

Serena Williams su vyru Alexis Ohanianu / Vida Press nuotr.
Šaltinis: Žmonės.lt
AA

Rugsėjo 1 d. į Serenos Williams (35) ir jos sužadėtinio Alexis Ohanianu (34) atėjo šventė. Tądien pora susilaukė dukters Alexis Olympia.

Praėjus daugiau nei dviem savaitėms po to kai tapo mama, Serena savo sužadėtinio įkurtame socialiniame tinkle „Reddit“ paviešino itin jautrų laišką savo mamai.

„Miela mama, tu esi viena stipriausių mano pažįstamų moterų. Žiūrėjau į savo dukrą (o dieve, taip, aš turiu dukrą) ir ji turi mano rankas ir kojas! Stiprias, raumeningas, galingas, stulbinančias rankas ir kūną, kaip mano. Nežinau, kaip reaguočiau, jei jai tektų praeiti tai, ką man nuo 15 metų iki šiandien.

Serena ir Venus Williams mama Oracene Price / Vida Press nuotr.

Buvau vadinama vyru, nes atrodžiau išoriškai stipri. Buvo sakoma, kad vartojau narkotikus (ne, visuomet buvau per principinga, kad elgčiausi nenuoširdžiai, norėdama užsitarnauti pranašumą). Buvo sakoma, kad nepriklausau moterų sportui, kad priklausau vyrų, nes atrodžiau stipresnė, nei dauguma kitų moterų (ne, aš tiesiog sunkiai dirbau ir gimiau su blogiukišku kūnu, kuriuo didžiuojuosi).

Bet mama, nesu tikrai, kaip tu nenuėjai pas kiekvieną žurnalistą, žmogų, pranešėją ar priešiškai nusiteikusį žmogų, kuris buvo per apatiškas, kad suprastų juodaodžių moterų galią.

Didžiuojuosi galėdama jiems parodyti, kaip kai kurios moterys atrodo. Mes neatrodome vienodai. Mes apkūnios, stiprios, raumeningos, aukštos, žemos – išvardinau tik kelis, bet vis tiek – mes moterys ir tuo didžiuojamės!

Tu tokia klasiška, norėčiau, kad galėčiau būti tokia pat. Tiesa, stengiuosi ir Dievas dar su manimi nebaigė. Prieš akis – ilgas kelias, bet ačiū tau.

Ačiū, kad buvai man pavyzdys, kurio man reikėjo, kad atlaikyčiau sunkumus, kuriuos dabar laikau iššūkiais – tais, kuriais mėgaujuosi. Tikiuosi to išmokyti savo mažylę Alexis Olympia ir turėti tokią tvirtybę, kaip tu.

Pažadėk man, mama, kad ir toliau padėsi. Nesu tikra, kad jau esu tokia švelni ir stipri kaip tu. Tikiuosi tokia tapti. Labai myliu. Tavo jauniausioji iš penkių, Serena.“

Skaitykite daugiau