Oksana Pikul-Jasaitienė susilaukė pirmagimio – Simas Jasaitis turi antrą sūnų

Oksana Pikul-Jasaitienė ir Simas Jasaitis / Asmeninio albumo nuotr.
Autorius: Žmonės.lt
Publikuota: 2015-07-15 09:21
Grupių „Naujos pupytės“ ir „Pop Ladies“ atlikėja bei TV laidų vedėja Oksana Pikul-Jasaitienė (31) tapo mama – antradienį susilaukė pirmagimio. Kartu su vyru, krepšininku Simu Jasaičiu (33) jiedu jau sūpuoja sūnų. Šią žinią portalui Žmonės.lt patvirtino Simo sesers Aistės Jasaitytės-Čeburiak šeima, kuri dar šiandien ketina aplankyti naujagimį.

„Kokia gali būti reakcija, jei ne euforija? Labai džiaugiamės už Oksaną ir Simą. Mes irgi laimingi, kad turim dar vieną giminaitį, mūsų vaikams bus dar vienas draugas“, – Žmonės.lt sakė Aistės Jasaitytės-Čeburiak vyras Romanas.

Aistė ir Romanas antradienį Jasaičiams gimusio berniuko aplankyti dar nespėjo, tačiau žada padaryti tai artimiausiu metu. Pasak Romano, tiek Oksana, tiek mažylis jaučiasi puikiai.

„Vaikelis gimė 58 centimetrų ūgio. Gal bus dar vienas krepšininkas“, – linksmai kalbėjo R.Čeburiakas. Pasak jo, tėvai sūnui jau yra išrinkę ir vardą, tačiau koks jis – kol kas neišduoda.

Dar vasaros pradžioje O.Pikul-Jasaitienė su bičiulėmis atšventė kūdikio sutiktuvių vakarėlį: draugės jai suruošė vaišes, dovanas, šventinę fotosesiją.

Pasaulį išvydęs mažasis Jasaitis – antrasis krepšininko sūnus. Pirmasis berniukas, kuriam dabar 11 metų, gimė ankstesnėje Simo santuokoje su Vaida Klizaite-Jasaitiene. 

Nėštumą slėpė

Žmonės.lt primena, kad praėjusių metų lapkričio pabaigoje pasklidusias kalbas, kad Jasaičių šeima gyvena džiugiomis nuotaikomis dėl būsimo šeimos pagausėjimo, pati O.Pikul-Jasaitienė suskubo neigti.

Tuomet  Žmonės.lt kalbinta atlikėja apie ankstyvą nėštumą atvirauti nepanoro, todėl nusprendė jį kurį laiką nuslėpti neigdama šią žinią. „Neįsivaizduoju, iš kur tokios žinios. Aš net nežinau tokio dalyko, o jau kažkas neva žino“, – Žmonės.lt tada sakė O.Pikul-Jasaitienė.

Vis dėlto, praėjus dar beveik dviems mėnesiams atlikėja jau pasiryžo pasidalinti džiugiu laukimu su gerbėjais – patvirtino, kad laukiasi pirmagimio ir paatviravo apie pusantrų metų trukusį norą susilaukti vaikų.

Žmonės.lt primena, kad Simas Jasaitis ir Oksana po ketverių metų draugystės susituokė 2013-ųjų liepą.

Žmonės.lt

Naujausi straipsniai

Vytenis Pauliukaitis / Gretos Skaraitienės / BNS nuotr.

Reklama

„Huawei“ išmanusis laikrodis „Watch GT 3 Pro“ / Gamintojo nuotr.

Reklama