Pažymėkite klaidą tekste pele, paspaudę kairįjį pelės klavišą

Oksana Pikul-Jasaitienė laukiasi pirmagimio: „Nėštumas man – pati didžiausia laimė“

Oksana ir Simas Jasaičiai
Žurnalo „Žmonės“ viršelis / Oksana ir Simas Jasaičiai
Šaltinis: „Žmonės“
0
A A

Merginų grupės „Naujos pupytės“ lyderė Oksana Pikul-Jasaitienė (31) dabar gali drąsiai patvirtinti: ji turi viską, ko tik norėjo. Yra laimingai ištekėjusi, gyvena gražų šeimyninį gyvenimą, turi mėgstamą darbą ir jau ketvirtą mėnesį laukiasi. Kūdikio, kuris buvo labai labai lauktas.

„Nėštumas man – pati didžiausia laimė“, – neslepia džiaugsmo Oksana ir vadina tai didele pergale prieš kažkodėl dvejojusią lemtį. 

Mane ištiko šokas! Testą dariau du kartus – neįstengiau patikėti.

Oksana neslepia, kad per pusantrų metų įtempto laukimo abu su Simu neišvengė baimių ir svarstymų. Netekę kantrybės, ėjo pas gydytojus klausti, ar viskas gerai.

Pasidarė visus įmanomus tyrimus, kad sužinotų, jog yra visiškai sveiki ir suderinami partneriai. Pagaliau, sako, priprato prie nusivylimų, susitaikė, galiausiai tarsi ir laukti nustojo... 

„Mane ištiko šokas! Testą dariau du kartus – neįstengiau patikėti. Po antrojo testo lėkiau pas gydytoją, atlikau kraujo tyrimą. Niekaip negalėjau patikėti, bet štai prašom – yra, – džiaugsmingiausią dieną prisimena Oksana. – Sužinojęs šią naujieną Simas pasakė, kad yra pats laimingiausias vyras pasaulyje. Man, moteriai, tai labai daug reiškia.“

Interviu bei fotosesija – tik naujausiame žurnale „Žmonės“

„Žmonės“
Pažymėkite klaidą tekste pele, paspaudę kairįjį pelės klavišą
Pranešti klaidą

Pranešti klaidą

Sėkmingai išsiųsta

Dėkojame už praneštą klaidą
Parašykite atsiliepimą apie Žmonės.lt