Nuspėjama Kanye Westo ir Kim Kardashian reakcija į juos pašiepiančią Taylor Swift dainą

Kim Kardashian ir Kanye Westo konfliktas su Taylor Swift pakilo į naują lygį / ViDA Press nuotr./Žmonės.lt montažas
Šaltinis: Žmonės.lt
AA

Naujasis Taylor Swift singas „Look What You Made Me Do“ sulaukė neįtikėtino dėmesio. Jo peržiūrų skaičius „Youtube“ per 24 valandas buvo rekordinis – daugiau nei 35,5 mln. kartų.

Muzikiniame klipe pilna užuominų į įvairius Taylor Swift konfliktus su kitomis įžymybėmis, todėl nenuostabu, kad dėmesio daina sulaukia ne tik dėl muzikos, bet ir dėl sukelto skandalo.

„Kim ir Kanye nerūpi nauja Taylor muzika. Jiems atrodo apgailėtina, kad ji vis mėgina prikelti senus konfliktus. Jie neskirs jos naujam kūriniui jokio dėmesio. Jie turi daug svarbesnių dalykų, į kuriuos kreipia savo mintis, pavyzdžiui – jų šeimą“, – teigė „People“ šaltinis.

Konfliktas prasidėjo 2009 metais per MTV apdovanojimus, kai Taylor, laimėjusios geriausio moters muzikinio klipo apdovanojimą, kalbą pertraukė Kanye.

„Taylor, aš labai dėl tavęs džiaugiuosi ir leisiu tau baigti (kalbėti), bet Beyonce sukūrė vieną geriausių visų laikų muzikinių klipų! Vieną geriausių visų laikų muzikinių klipų!“ – tuomet milijoninei auditorijai pareiškė jis ir skėstelėjęs rankomis paliko sutrikusią Taylor ant scenos.

Vėliau Kanye išleido dainą, kurioje vėl iškėlė savo santykius su Taylor į viešumą. „Jaučiu, kad su Taylor vis dar galime pasimylėti. O ką, aš tą kalę padariau įžymia (angl. I feel like me and Taylor might still have sex / Why, I made that bitch famous),“ – repavo jis.

Vėliau karuselė užsisuko ir visų viešų pasisakymų ir aštrių replikų, matyt, jau niekas nebesuskaičiuotų.

Skaitykite daugiau