Saldus kerštas: Taylor Swift naujausiu vaizdo klipu kirto Kim Kardashian, Katy Perry ir Tomui Hiddlestonui

Taylor Swift
Šaltinis: Žmonės.lt
AA

Sekmadienį įvykę MTV vaizdo klipų apdovanojimai pažėrė nemažai staigmenų. Viena ryškiausių – Taylor Swift (27) dainos „Look What You Made Me Do“ vaizdo klipas, kuris vos per kelias valandas „YouTube“ buvo peržiūrėtas daugiau nei 4 mln. kartų.

Vaizdo klipas prasideda makabrišku vaizdu iš kapinių – ant antkapio iškaltas užrašas „Čia ilsisi Taylor Swift reputacija“. REPUTACIJA – būtent taip vadinasi naujausias atlikėjos albumas. Po skandalų su dainininke Katy Perry, reperiu Kanye Westu, jo žmona Kim Kardashian ir net savo buvusiu vaikinu Calvinu Harrisu labiausiai ir nukentėjo ne kas kitas, o Taylor reputacija.

Melagė, gyvatė, manipuliatorė, intrigantė – tokie epitetai prilipo prie Taylor. Todėl dabar ji keršija visiems su tokia jėga, kad maža nepasirodys. Ir smagiausia dalis T.Swift yra ta, kad keršydama ji uždirbs krūvą šlamančių ir, greičiausiai, ne vieną apdovanojimą.

Dainos „Look What You Made Me Do“ vaizdo klipo kūrėjams vertėtų paploti – retai išvysi paslėptų žinučių. Jau pirmosiomis sekundėmis iš „reputacijos kapo“ išsiveržia zombiu virtusi Taylor. Akylesnė akis gali pastebėti, kad ant gretimo antkapio iškaltas Nils Sjöberg vardas. Būtent šiuo slapyvardžiu T.Swift parašė dainą savo buvusiam mylimajam Calvinui Harrisui. Kai daina „This Is What You Came For“ tapo hitu, Taylor ir Calvinas jau buvo išsiskyrę. Didžėjus slėpė, kad prie dainos kūrimo prisidėjo buvusi mylimoji. Skandalas kilo tuomet, kai Taylor viešai pasipiktino, kodėl Calvinas nepripažįsta jos nuopelnų. Atlikėjas, savo ruožtu, jai priminė, kad pati norėjo prisistatyti slapyvardžiu.

Kliuvo ir kitam Taylor buvusiajam aktoriui Tomui Hiddlestonui. Satyriškame vaizdo klipe šokėjai pasirodo su marškinėliais, ant kurių puikuojasi užrašas, išreiškiantis meilę Taylor Swift. Prieš metus tokį pat užrašą ant krūtinės nešiojo ne kas kitas, o Tomas. Internautai tyčiojosi dėl tokio staigaus jausmų proveržio, tikindami, kad romanas su Taylor ilgai netruks. Deja, bet internautai buvo teisūs.

null

null

Dar viena žinutė paslėpta ant Taylor sosto. Ant jo išgraviruota Williamo Shakespeare'o citata iš pjesės apie Julijų Cezarį. „Tu irgi, Brutai?“ – ši frazė dažnai naudojama norint pabrėžti šoką, kai draugas niekšingai išduoda. Tiesa, nėra visiškai aišku, kam ši žinutė skirta. Gali būti, kad ji adresuota Kanye Westui ir Kim Kardashian. Juk Taylor sostas apsuptas besirangančių gyvačių – ne kieno kito, o Kim iniciatyva internautai po Taylor nuotraukomis socialiniuose tinkluose pradėjo dėti gyvačių nuotraukas.

Taylor ir Kim draugystė nutrūko po to, kai T.Swift įsiuto, jog Kim sutuoktinis K.Westas savo dainoje „Famous“ pavadina Taylor kale ir pareiškia, jog jis, o ne kas kitas išgarsino ją. Dainininkė persiuto ir viešai pareiškė, kad niekada neleido Kanye ją šitaip žeminti. Tačiau tiesa buvo kitokia: Kim slapta įrašė telefoninį Taylor ir Kanye pokalbį, kuriame atlikėjai draugiškai šnekučiavosi ir Taylor kelis kartus patikino, jog jai tinka toks dainos tekstas. Kai Kim paviešino įrašą, Taylor reputacija buvo sužlugdyta.

Tiek dainos žodžiai, tiek vaizdo klipas leidžia suprasti, kad Taylor tebesijaučia žiaurios Kim ir Kanye niekšystės auka. Ji vadina tai „tobulu nusikaltimu“. Šiuos žodžius ji taria kaip tik tuomet, kai vaizdo klipe rodoma scena, kurioje Taylor guli briliantų pilnoje vonioje. Tai akivaizdi užuomina į pernai rudenį Paryžiuje įvykdytą apiplėšimą, kai būrys nusikaltėlių surišo Kim ir pavogė iš jos milijonų vertus briliantus.

Vonios scenoje slypi ir dar viena žinutė – tai užuomina į neseniai vykusį teismo procesą, kai Taylor padavė į teismą prie jos seksualiai priekabiavusį didžėjų. Teismo metu T.Swift daug nereikalavo – tik pripažinti didžėjų kaltu ir sumokėti jai 1 JAV dolerį. Dainininkė bylą laimėjo, o laimėtas doleris atsidūrė deimantų pilnoje vonioje.

Akivaizdžiausios užuominos – apie Katy Perry su kuria Taylor pykstasi jau taip seniai, kad sunku ir atsekti, dėl ko tiksliai susipyko dvi atlikėjos, kadaise buvusios geriausiomis draugėmis. Savo vaizdo klipe T.Swift pademonstruoja K.Perry šukuoseną. Vilkėdama leopardo kailinius ir veždamasi tikrą leopardą ant priekinės automobilio sėdynės Taylor rėžiasi į stulpą. Argi neakivaizdu, kad pasikeitusį hito „Roar“ atlikėjos įvaizdį Taylor laiko tikra avarija?

2017 MTV Video Music Awards GIF - Find & Share on GIPHY

Discover & Share this 2017 MTV Video Music Awards GIF with everyone you know. GIPHY is how you search, share, discover, and create GIFs.

Skaitykite daugiau