Naujienomis technologijų pasaulyje domėjosi ne tik verslininkai, bet ir pramogų pasaulio atstovai

„Apple“ pristatė naujienas / Irmanto Gelūno nuotr.
Autorius: Žmonės.lt
Publikuota: 2018-10-26 18:52
Penktadienio vakarą „iDeal“ kartu su Amerikos prekybos rūmais Lietuvoje („American Chamber of Commerce in Lithuania“) kvietė į išskirtinį naujųjų „iPhone“ pristatymą bei verslo kontaktų vakarą, viešbutyje „Kempinski Hotel Cathedral Square“.

Kaip skelbia JAV technologijų milžinas „Apple”, naujasis „iPhone XR” turi pažangiausią rinkoje „Liquid Retina“ pilno dizaino LCD ekraną, greičiausią kada nors telefone įmontuotą procesorių „A12 Bionic“, dar tiksliau veikiantį „Face ID” veido atpažinimo sensorių ir naujos kartos plataus kampo bei „TrueDepth“ kameras, leidžiančias užfiksuoti smulkiausias detales net prasčiausiomis sąlygomis. Naujieji telefonai siūlomi su 64GB, 128GB arba 256GB atmintimi.

„Apple“ pristatė naujienas
„Apple“ pristatė naujienas

Oficialaus „Apple“ atstovas Lietuvoje „iDeal“ vakaro svečiams ne tik pristatė naujuosius „iPhone“, tačiau taip pat papasakojo apie „Apple“ produktų sprendimus verslui. „Apple“ produktai yra skirti įmonėms, kurios nori dirbti efektyviau. Taupyti laiką ir kaštus, bei turėti labiausiai motyvuotus darbuotojus.

Ištikimiems „Apple“ produktų gerbėjams nuotaiką kūrė DJ Simona Albavičiūtė-Bandita.

Naujausi straipsniai