Naują kolekciją sukūrusi Viktorija Jakučinskaitė: vestuvės – kaip atostogos

Viktorijos Jakučinskaitės („Tiulio fėjos“) nauja suknelių kolekcija / Vitalijaus Jančenkovo (No Drama) nuotr., Ernestos Apavičienės makiažas
Šaltinis: Žmonės.lt
AA

Mados namų „Tiulio fėja“ įkūrėja, dizainerė Viktorija Jakučinskaitė kuria vestuvines sukneles pačioms įvairiausioms nuotakoms, tarp jų – ne tik jaunosios, tekėjusios ištaiginguose dvaruose ir gražiausiose bažnyčiose, bet neretai ir tos, kurioms labiau prie širdies drabužis iki kelių ir... sportbačiai, o ne aukštakulniai.

Pasak dizainerės, pastarųjų metų tendencija – tai jaunų moterų noras lemtingąjį „taip“ ištarti atostogų nuotaika alsuojančiame pajūryje, pavyzdžiui, kur nors Maldyvuose. Būtent joms ir skirta nauja vestuvinių suknelių mados namų linija.

„Labai mėgstu keliauti ir mane itin žavi vestuvinių atostogų idėja, kai tuokiamasi kur nors egzotiškame krašte. Todėl labiausiai mėgaujuosi kurdama sukneles toms nuotakoms, kurios yra kitokios, kurios vengia tradicinių vestuvių su pulku svečių, muzikantais ir balandžiais“, – sako Viktorija.

Kelionės po Italiją akimirkos / Asmenininio albumo nuotr.

Kam rengiate vestuves? Ar dėl pačių gražiausių gyvenimo akimirkų, ar rūpesčių, susijusių su šventės planavimu, kad tik visiems būtų patogu?

Datos, meniu, torto aukštis, šventės vieta, oro sąlygos, svečių nakvynė…

„Mielosios, ar jums tai išties svarbiausia? Organizuojant vestuvių šventę patiems neretai tenka atsakingai dirbti metus, kad rezervuotumėte norimą vietą pokyliui, suderintumėte meniu, išsirinktumėte renginio vedėją, fotografą, operatorių komandą ir pan. Tokia šventė ir kainuoja atitinkamai. Bet kur tuomet liekate JŪS – du įsimylėję žmonės?“ – klausia kūrėja.

Kartais reikia sau užduoti šį klausimą, kad apsispręstumėte, kokių vestuvių norisi. O gal vertėtų investuoti į save?

Ar teko kada būti Maldyvuose, Balyje ar Havajuose? O gal pasvajojate išmaišyti Aziją, susikibę už rankų? Ar važiavote kada motoroleriu, kai jo įdegusios stiprios rankos laiko vairą, o jūs apsikabindama priglundate jam prie jo nugaros?

„Aš važiavau... Ir patikėkite – tai daug kiečiau nei tradicinis vestuvių šokis. O kas jei būtų toks jūsų vestuvių scenarijus: šiltas, gėlėmis dvelkiantis vėjas kedena plaukus, saulė leidžiasi į žydrą vandenyną, brendate per įšilusį smėlį lydimi ramios muzikos… o sutemus mėgaujatės ant grilio keptomis šviežiomis jūrų gėrybėmis ir šokiais basomis beveik iki aušros…“ – tokį šventės scenarijų pateikia Viktorija.

Vestuvinių atostogų idėjai jums neprireiks suknelės su korsetu, sudėtingo grimo ir griežto vestuvių grafiko. Jūs – laisva, bohemiška nuotaka. Kartos keičiasi, svajonės – taip pat. Tai, dėl ko alpėjo mama ar net vyresnė sesuo – jums svetima. Nereikia to gėdytis ar apsimetinėti. Jūsų rankas ir pečius puošia tatuiruotės, niekada neturėjote aukštakulnių ir jums patinka vėjo, o ne kirpėjo sušukavimas? Dievinate vyro bučinius, o ne pudros ir skaistalų potėpius? Jūs kitokia nuotaka ir šios suknelės sukurtos Jums! Jos lengvos, nevaržo judesių, tamprios, todėl pačios prisitaiko prie kūno. Jos lagamine keliauja be kaprizų, nes nesiglamžo ir neužima daug vietos. Permatomi bodžiukai ir lengvi nusegami sijonai paryškina aksominį įdegį ir ilgas kojas.

Puoštis reikia dėl savęs, ir mama neturėtų verkti, kad jos dukra be nuometo, ar kad ji vaiko vestuves įsivaizdavo kitaip. Čia jūsų vestuvės, ne jos. Čia jūsų gyvenimas, tad gyvenkite jį taip, kaip norisi pačiai, ir ne kitaip.

Viktorijos Jakučinskaitės („Tiulio fėjos“) nauja suknelių kolekcija (38 nuotr.)
+32

Skaitykite daugiau