Viktorija Jakučinskaitė pristatė vestuvėms šiltuose kraštuose skirtas sukneles

Renginio akimirka
Šaltinis: Žmonės.lt
AA

Trečiadienio vakaras buvo ypač svarbus dizainerei Viktorijai Jakučinskaitei. Žinoma drabužių kūrėja sukvietė savo bičiulius į mados namų „Tiulio fėja“ atidarymą. Šventės metu taip pat buvo pristatyta vestuvėms paplūdimyje tinkančių suknelių kolekcija. Modelių makiažais ir šukuosenomis pasirūpino grožio salono „Studio M“ meistrės su Milita Daikeryte priešakyje.

Iš Vilniaus senamiesčio į Žvėryną persikėlę „Tiulio fėja“ mados namai svečius pasitiko alsuojančiu tropikų karščiu. Nors už lango – gūdus ruduo, tačiau dizainerė kviestiniams svečiams nors kelioms valandoms leido pabėgti nuo šaltų orų. Salono interjerą puošė akį traukiančios tropinių vaisių kompozicijos, kurias sukūrė sveikų užkandžių dėžučių sumanytojai „Snack Box”. Ši vasariška aplinka buvo sukurta ne veltui. V. Jakučinskaitė pastebi, kad tarp lietuvių itin populiarėja vestuvės egzotiškuose kraštuose. Merginos nori susituokti ten kur šilta, geras oras, o nuotraukos atima kvapą. Poros svarbiausiai gyvenimo šventei renkasi Maldyvus, Tailandą, Balį ar kitus egzotiškus kraštus.

Ta proga „Tiulio fėja“ mados namų įkūrėja sukūrė egzotiškuose kraštuose tinkančių suknelių kolekciją. Vestuvinių suknelių modeliais tapo žinomos Lietuvos moterys. V. Jakučinskaitės kūrybą demonstravo aktorė Justė Zinkevičiūtė, šokėja Greta Mikalauskytė, tituluota gražuolė Rūta Elžbieta Mazurevičiūtė, profesionalus modelis Justina Ieva Steponavičiūtė, verslininkė Inga Paksaitė-Stumbrienė ir modelis Deimantė Andriuškaitė.

Vestuvėms paplūdimyje V. Jakučinskaitė siūlo rinktis plevėsuojančio, permatomo audinio, kūną apnuoginančias sukneles. Pasak dizainerės, merginos paplūdimio vestuvėms išsirenka per sunkaus audinio, korsetinio tipo, kūną per daug dengiančias ar klasikinio stiliaus suknelės. V. Jakučinskaitė įsitikinusi – suknelė turi plaikstytis vėjyje, būti romantiškai seksuali, sukurti lengvumo efektą, susilieti su egzotiška aplinka.

„Tinka viskas, kas netinka tuokiantis bažnyčioje. Tuokiantis egzotiškuose kraštuose nebūna jokios cenzūros. Juk ceremonijoje dažniausiai dalyvauja tik nuotaka ir jos išrinktasis. Jokių piktų tetų žvilgsnių dėl per daug apnuoginto kūno ar neva santuokos ceremonijai nederamos aprangos“, – šypsosi viena garsiausių Lietuvos dizainerių.

Visos vakaro metu pristatytos suknelės susideda iš bodžio ir susegamo sijono. Suknelė lengvai transformuojasi, yra labai patogi vilkėti paplūdimyje fotosesijos metu. Visi bodžiai yra siuvinėti smulkiais karoliukais, blizgučiais, gipiūro aplikacijomis. Paruošti šias sukneles dėvėjimui prireikė trijų mėnesių. Visi siuvinėjimai yra rankų darbas, individualūs, antro identiško bodžio pagaminti yra neįmanoma. Suknelių audiniai yra pirkti visame pasaulyje, tad norinčioms savarankiškai pasisiūti kažką panašaus, tektų skristi į Niujorką ar Vietnamą.

Modelių makiažu pasirūpinusi grožio salono „Studio M“ įkūrėja ir vizažistė Milita Daikerytė pasakoja, kad nuotakos, besituokiančios egzotiškuose kraštuose, dažniausiai dažosi pačios arba apsilanko pas vietoje dirbančius meistrus. Viena garsiausių Lietuvos grožio specialisčių pataria nesirinkti įmantraus, sudėtingo makiažo. „Studio M“ šukuosenų meistrės rekomenduoja plaukus susukti į kuodą. Tuomet jiems nebaisus joks karštis, o tokia šukuosena visuomet atrodo puošniai ir stilingai.

„Tuokiantis egzotiškame krašte, nesinori apsunkinti veido storu makiažo sluoksniu. Siūlyčiau rinktis vieną akcentą, kuris taptų dominuojančia detale. tai galėtų būti išskirtinė lūpų spalva ar plaukų papuošalas. Esu turėjusi kelias nuotakas, kurios prieš vestuves užsienyje, apsilankė privačioje makiažo pamokoje. Jos pasisėmė naudingų žinių, įkvėpimo ir svarbią dieną pačios save pasigražino. Mano manymu, tai vienas saugiausių ir patikimiausių sprendimų“, – patarimais dalinasi M. Daikerytė.

Viktorija Jakučinskaitė pristatė vestuvėms šiltuose kraštuose skirtas sukneles (61 nuotr.)
+55
Skaitykite daugiau