Monika Šedžiuvienė pasirodė be makiažo ir pademonstravo vasarai jau paruoštą figūrą

Monika Šedžiuvienė be makiažo / Asmeninio albumo nuotr.
Šaltinis: Žmonės.lt
AA

Sakoma, kad atėjus pavasariui moterims kaip niekada norisi išvaizdos pokyčių – akivaizdu, kad Monika Šedžiuvienė tikrai ne išimtis, todėl šį pavasarį ji itin eksperimentuoja su išvaizda.

O štai dabar mergina nutarė parodyti ir natūralų savo grožį  – ketvirtadienio vakarą socialiniame tinkle pasidalijo keliomis nuotraukomis, kuriose teigia nusifotografavusi be makiažo.

„Juokingiausia, kai bando įžvelgti makiažą ir rašo, kad antakiai, blakstienos, pudra... Juk nesiskelbiu, kad esu natūralistė ir tikrai visada būsiu susitvarkiusi antakius, nueisiu į soliariumą. Kartas nuo karto prisiauginu blakstienas, bet nuotraukoje jų jau nebėra – joje esu be dekoratyvinės kosmetikos, jokių pudrų, tušų ir pan. Taip atrodau nusipraususi... Kai rašo, kad esu pasidažiusi, tai priimu kaip komplimentą“, – komentavo M.Šedžiuvienė.

Vienoje jų Monika įamžino savo veidą, o štai kitoje parodė ir bikinio sezonui jau padailintą figūrą po sporto: nors ji visada galėjo pasigirti dailiomis kūno linijomis, akivaizdu, kad prieš artėjantį šiltąjį sezoną nesnaudžia.

Monika Šedžiuvienė be makiažo / Asmeninio albumo nuotr.
Monika Šedžiuvienė be makiažo / Asmeninio albumo nuotr.
Skaitykite daugiau