Milisandros ir Algirdo Radzevičių sūnus Rokas pradėjo lankyti mokyklą: „Tai labai jaudinanti akimirka“

Milisandra ir Algirdas Radzevičiai su sūnumi Roku / Luko Balandžio / 15min nuotr.
Šaltinis: Žmonės.lt
AA

„Rugsėjo 1-oji – jaudinanti akimirka kiekvienai mamai. Įdomu stebėti, kaip vaikas auga, kaip segasi kuprinę ir dėlioja pieštukus. Rodos, dar ką tik jį lydėjome į darželį, o štai dabar jis jau pirmokas“, – Žmonės.lt sakė atlikėja Milisandra Kvaraciejūtė-Radzevičienė drauge su vyru, grupės „Patruliai“ lyderiu Algirdu Radzevičiumi auginanti septynerių sūnų Roką.

Berniukas nuo šiol žygiuos į Vilniaus Balsių progimnaziją, ši mokykla jam priklauso pagal gyvenamąją vietą.

Būtent tai ir lėmė Radzevičių pasirinkimą, į kokią mokymo įstaigą leisti savo pirmoką sūnų.

„Išsikėlėme gyventi šiek tiek toliau už miesto centro, todėl kasdien vežioti vaiką į ir iš mokyklos nebūtų patogu nei mums, nei jam. Ši mokykla gera, todėl net nesvarstėme. Labai svarbu, kad mokykla būtų netoli namų“, – sakė Milisandra.

Milisandra ir Algirdas Radzevičiai su sūnumi Roku / Luko Balandžio / 15min nuotr.

Pasak jos, Rokas su nekantrumu laukė pirmos klasės. Dar likus savaitei iki Rugsėjo 1-osios jis drauge su kitais klasės draugais buvo supažindintas su mokykla: apžiūrėjo patalpas, susipažino su mokytojais, pamatė, kaip viskas atrodo iš vidaus. Todėl streso ir pokyčių baimės nebuvo, mokykla į berniuko gyvenimą atėjo natūraliai.

„Rokas nuo dvejų lankė darželį, labai susidraugavo su auklėtoja, todėl kai reikėjo skirtis, buvo ašarų pakalnė. Tačiau jis gudrus vaikas ir supranta, kad laukia naujas etapas, kad mokykloje irgi bus įdomu, smagu, kad čia kai ko išmoks“, – pasakojo Milisandra.

Milisandra ir Algirdas Radzevičiai su sūnumi Roku / Luko Balandžio / 15min nuotr.

Ji įsitikinusi, kad sūnus lengvai adaptuosis ir į mokyklą eis su plačia šypsena veide. „Rokas labai komunikabilus vaikas. Jis visada ras draugiją, visuomet ras sprendimą, kaip išsisukti iš situacijos. Dėl jo nebijau“, – linksmai kalbėjo pirmoko mama.

Šią vasarą jam ne kartą teko drauge su tėčiu lipti į sceną, berniukui anaiptol nestigo drąsos. Pasak Milisandros, Rokas nuo mažų dienų labai muzikalus, turi stiprią menininko gyslelę. Todėl tėvai net nesvarsto – sūnus po pamokų lankys ir su muzika susijusį būrelį. Taip pat – krepšinį, Rokas šiuo sportu domėjosi jau ir anksčiau, todėl šią veiklą žada mielai pratęsti.

Milisandros ir Algirdo Radzevičiaus sūnus Rokas lankys Balsių progimnaziją (6 nuotr.)
Skaitykite daugiau