Kūdikio besilaukianti Jurgita Tvarijonaitė su vyru Edgaru sūnų Tomą Juozapą išleido į pirmą klasę

Jurgita Tvarijonaitė ir Edgaras Vaškevičius su sūnumi Tomu Juozapu / Irmanto Gelūno / 15min nuotr.
Šaltinis: Žmonės.lt
AA

Buvusio modelio Jurgitos Tvarijonaitės sūnui Tomui Juozapui netrukus sueis septyneri, tačiau berniukas jau dabar ją ir vyrą Edgarą Vaškevičių nustebina išmone ir žiniomis. Gabus, viskuo besidomintis vaikas šiemet keliauja į pirmą klasę, tačiau Rugsėjo 1-osios jis visiškai nelaukė. Nes... kaip pats sako, „jau ir darželyje viską spėjo išmokti, todėl mokykloje tiesiog nebelabai bus ką veikti“.

„Tomas Juozapas jau ir skaito, ir rašo, ir skaičiuoja. Ir neretai filmukus prie televizoriaus verčiau iškeičia į „Auksinį protą“, – Žmonės.lt pasakojo Jurgita, šiuo metu besilaukianti antros atžalos.

Pasak jos, ši karta gerokai skiriasi nuo ankstesniųjų. Vaikai, rodos, gimė jau mokėdami daug dalykų.

Jurgita su vyru ilgai svarstė, į kokią mokyklą leisti savo pirmoką sūnų, tačiau galiausiai pasirinko Vilniaus „Ąžuolyno“ progimnaziją.

Jurgita Tvarijonaitė ir Edgaras Vaškevičius su sūnumi Tomu Juozapu / Irmanto Gelūno / 15min nuotr.

„Prieš apsispręsdama dėl mokyklos daug kalbėjausi su mokyklinio amžiaus vaikus auginančiomis mamomis, pati domėjausi, skaičiau, konsultavausi su psichologu, galvojau, kur čia geriau ką rasti. Tačiau galiausiai supratau, kad vaikui svarbiausia ne pati mokykla, o mokytoja, taip pat – patogumas, mokykla turi būti netoli namų“, – Žmonės.lt kalbėjo Jurgita.

Galbūt todėl moteris skeptiškai vertina privačias mokymo įstaigas. Pasak jos, tokiose mokyklose vaikas ne tik įstatomas į šiltnamio sąlygas, jo žinios neretai pervertinamos, o pažymiai – neatitinka realybės.

Jurgita Tvarijonaitė ir Edgaras Vaškevičius su sūnumi Tomu Juozapu / Irmanto Gelūno / 15min nuotr.

„Kai moki didelius pinigus, pažymiai negali būti adekvatūs. Žinau ne vieną atvejį, kai vaikas perėjo iš privačios mokyklos į paprastą ir jam reikėjo nemažai laiko, kad jis pasivytų visus kitus vaikus. Asmeniškai esu nusistačiusi prieš privačias mokyklas nepaisant pliusų jose. Tam, kad vaikas socializuotųsi, jam reikia visos tos mėsmalės, reikia visa tai pereiti pačiam, galų gale – reikia, kad vaikas turėtų su kuo lenktyniauti“, – sakė buvęs modelis.

Moteris įsitikinusi, kad jeigu vaikas gabus, jis savo nišą atras bet kokioje mokykloje, galų gale – reikalui esant mokyklą bus galima pakeisti.

Jurgita Tvarijonaitė ir Edgaras Vaškevičius į pirmą klasę išleido sūnų Tomą Juozapą (12 nuotr.)
+6
Milisandros ir Algirdo Radzevičiaus sūnus Rokas lankys Balsių progimnaziją (6 nuotr.)
Rugsėjo 1-oji: futbolininkas Saulius Mikoliūnas su žmona Roberta į mokyklą išleido sūnų Kajų (5 nuotr.)
Viganto Ovadnevo/Žmonės.lt nuotr.
+2
Skaitykite daugiau