Mančesterio paramos koncerte Ariana Grande stipriai nusidainavo, bet dėl to ją reikia mylėti tik dar labiau

Ariana Grande / „Scanpix“ nuotr.
Autorius: Žmonės.lt
Publikuota: 2017-06-05 13:38
Sekmadienį Mačesteryje buvo surengtas labdaringas koncertas, skirtas paremti Mančesterio teroro aukas ir jų artimuosius. Jo organizatorė – dainininkė Ariana Grande, per kurios koncertą mirtininkas teroristas ir įvykdė išpuolį, nusinešusį 22 gyvybes.

Prie paramos koncerto prisijungė tokios žvaigždės kaip Miley Cyrus, Robbie Williamsas, Justinas Bieberis, Katy Perry, „Coldplay“, Pharrellas Williamsas, „Black Eyed Peas“, „Take That“, „Little Mix“, Niallas Horanas, Liamas Gallagheris ir daug kitų atlikėjų bei grupių. Jie visi atliko geriausius muzikos hitus.

Vis dėlto tą vakarą visų akys buvo nukreiptos į Arianą Grande, kuri užlipo ant scenos pirmą kartą po tragiškų įvykių.

Iš jaudulio ir graudulio Ariana Grande vos pajėgė dainuoti, ne kartą kalbėdama rijo ašaras ir vis prarasdavo balsą. Vargu, ar Ariana Grande būtų pajėgusi užbaigti „Don't Dream It's Over“ dainą, jei kartu nebūtų dainavusi Miley Cyrus. Ji diplomatiškai vis pasakydavo Arianai Grande, ką jai daryti, perimdavo iniciatyvą dainuojant, palaikydama prisiliesdavo, net apkabindavo ją.

Taip ir turėjo būti. Ariana Grande nėra tik dainininkė, per kurios koncertą buvo užpulti nekalti gerbėjai. Ji taip pat yra teroro akto auka, nes lygiai taip pat turėjo bėgti ir gelbėtis. Be to, dainininkės susijaudinimas tik parodo, kaip stipriai jai rūpi tai, kas nutiko žmonėms, atėjusiems į jos koncertą.

Jau anksčiau buvo skelbta, kad Ariana Grande pasisiūlė apmokėti nukentėjusiųjų gydymo išlaidas, sumokėti už žuvusiųjų laidotuves. Grįžusi į Mančesterį Ariana Grande aplankė ligoninėje gulinčius nukentėjusiuosius, susitiko su per teroro ataką žuvusios Olivios mama.

„Scanpix“ nuotr.
„Scanpix“ nuotr.

„Prieš kelias dienas susitikau su Olivios mamyte. Ją išvydusi pradėjau verkti ir stipriai ją apkabinau. Ji man pasakė: „Liaukis verkusi, nes Olivia nenorėtų, kad tu verktum.“ Tuomet ji pasakė, kad Olivia norėtų išgirsti geriausius hitus. Mes buvome suplanavę visai kitokį šou, vakar repetavome ir viską pakeitėme“, – virpančiu balsu kalbėjo Ariana Grande.

Dainininkės jautrumas ir žemiškumas palietė ne tik jos gerbėjus. Dar visai neseniai Arianą Grande užsipuolęs žurnalistas Piersas Morganas atsiprašė atlikėjos.

„Maniau, kad Ariana Grande pasielgė blogai išskrisdama namo po atakos Mančesteryje, bet šiąnakt ji surengė nuostabų šou.

Aš neteisingai tave nuteisiau, Ariana, ir aš atsiprašau. Tu esi jauna, žavi moteris, o šis vakaras – stebuklingas. Pagarba, – tviteryje rašė Piersas Morganas ir vėliau pridūrė. – Aš tai pasakysiu apie Arianą Grande – jos balsas lūžinėja. Vis dėlto tai geriausias vokalinis pasirodymas šiąnakt.“

Žmonės.lt

Naujausi straipsniai