Mančesterio teroro aukoms skirtame koncerte užkimęs Robbie Williamsas neužbaigė dainos – 50 tūkst. žmonių tai padarė už jį

Robbie Williamsas / „Scanpix“ nuotr.
Šaltinis: Žmonės.lt
AA

Sekmadienį Mančesteryje surengtas labdaros koncertas Mančesterio teroro aukoms atminti. Visi 50 tūkst. žmonių už bilietus sumokėti pinigai bus paaukoti labdarai. Koncerto iniciatorė - Ariana Grande, per kurios koncertą ir buvo įvykdytas teroro aktas. Prie Arianos ant scenos prisijungė tokios superžvaigždės kaip Justinas Bieberis, Katy Perry, Miley Cyrus, Robbie Williamsas ir t.t.

Koncerto išvakarėse Jungtinę Karalystę sukrėtė kitas teroro aktas – trys teroristai mikroautobusiuku rėžėsi į praeivius ant Londono tilto, o vėliau ėmė juos badyti peiliais. Per išpuolį žuvo septyni žmonės, dar beveik 50 sužeista.

Ryškiausios popmuzikos žvaigždės labdaringo koncerto metu išreiškė užuojautą tragedijų iškamuotai tautai ir tuo pačiu pareiškė – Islamo valstybė vieningos tautos neįbaugins.

Britų dainininkas Robbie Williamsas net pakeitė savo dainos „Strong“ žodžius: „Manchester we’re strong, we’re strong, we’re strong, we’re still singing our songs, our songs“ (liet. Mančesteri, mes esame stiprūs, mes esame stiprūs, mes esame stiprūs, mes vis dar dainuojame savo dainas, savo dainas). Kartu su R. Williamsus šiuos žodžius dainavo 50 tūkst. žmonių minia.

Žmonių jūra sudainavo ir visą R. Williamso dainą „Angels“. Minia ją traukė ne tik dėl to, kad moka mintinai – ši daina turi ir simbolinę prasmę. Daugelis koncerto svečių laikė plakatus su užrašu „Už mūsų angelus“.

Visą dainą atliko koncerto lankytojai, o R. Williamsas tik retkarčiais įsiterpdavo. Užkimęs atlikėjas dainos pabaigoje pats paprašė gerbėjų ją užbaigti.

Labdaros koncertas Mančesterio teroro aukoms ir jų artimiesiems (19 nuotr.)
+13

Skaitykite daugiau