Makaliaus įspūdžiai Madonnos koncerte Prahoje: alpstantys gerbėjai ir nepranokstamas šou

Rimvydas Širvinskas Madonnos koncerte / Asmeninio albumo nuotr.
Šaltinis: Žmonės.lt
AA

Savo 25-ojo gimtadienio proga keliautojas Rimvydas Širvinskas-Makalius draugams Vilniuje padovanojo vakarėlį, o sau – bilietą į Madonnos koncertą Prahoje. Šeštadienį jis Madonną išvydo gyvai. Žmonės.lt vaikinas pasakojo, kad garsenybės šou pranoko bet kokius jo lūkesčius.

Į Čekiją, Prahą, R.Širvinskas-Makalius išskrido šeštadienio rytą. Atvykęs jis prisijungė prie 60-ies koncertą norėjusių pamatyti lietuvių grupės, kuriems pats surengė kelionę. 

Šeštadienio vakarą keliautojas leido „O2“ arenoje, kurioje susirinko net 17 tūkstančių Madonnos gerbėjų. Lietuvių čia, anot Makaliaus, buvo stebėtinai daug. 

„Atrodė, kad pačių čekų atėjo visai ne tiek daug, kiek užsieniečių. Buvo labai daug lietuvių – akimirką net pasijaučiau kaip kokioje „Siemens“ ar „Žalgirio“ arenoje. Taip pat atvažiavo daug rusų. Jiems tai – gera proga pamatyti Madonną, nes po pastarųjų skandalų ji į Rusiją nebevažiuoja“, – Žmonės.lt pasakojo Makalius. 

Madonna "RebelHeart" tour Prague (žiūrėkite HD video)!

Posted by Rimvydas Širvinskas on Sunday, November 8, 2015

Susirinkusi žmonių minia keliautojui paliko didelį įspūdį. Jis pasakojo sutikęs porą lietuvių, kurie prie arenos atėjo jau 7 valandą ryto – laukė, kada bus įleisti vidun, o po to salėje dar 4 valandas laukė šou pradžios. 

„Salė buvo sausakimša. Mano nuomone, bilietai buvo tikrai brangūs. Stovimi kainavo 85 Eur, o sėdimi – dvigubai. Nepaisant to, visos vietos buvo užpildytos“, – stebėjosi Makalius. 

Madonnos koncerto Prahoje akimirka / R.Širvinsko-Makaliaus nuotr.

„Visi grūdosi, stovėjo susispaudę... Vienu metu apsauga net pradėjo dalinti vandenį, kad žmonės nealptų, atsigaivintų. Vėliau buvo įjungtas labai stiprus vėjas, kad padėtų atsivėsinti... Koncertas vėlavo virš dviejų valandų. Per tą laiką koncertavo apšildantys atlikėjai, bet čekai, panašu, nesuprato jų repo ir keiksmų – nušvilpė. Vėliau dar pusvalandį Madonnos laukėme be jokios muzikos“, – pasakojo jis. 

Bet laukti buvo verta. R.Širvinskas-Makalius turėjo progą pamatyti Madonną iš labai arti – stovėjo arti scenos, todėl garsenybę matė visu gražumu. 

Madonnos koncerto Prahoje akimirka / R.Širvinsko-Makaliaus nuotr.

„Šiandien peržiūrėjus visas nuotraukas ir vaizdo įrašus, ką užfiksavau, įspūdžiai susiguli. Tai buvo labai fainas, geras šou. Ji dažnai keitė drabužius, šukuosenas, buvo tai vienoje, tai kitoje scenos pusėje, scena kilnojosi, vėliau atsirado laiptai... Esu buvęs daugelyje tikrai garsių atlikėjų koncertų – ir Lady Gagos, ir Robbie Williamso. Galiu pasakyti, kad Madonna pranoko Lady Gagą, nors to ir nesitikėjau“, – įspūdžiais dalijosi Makalius. 

Efektingai savo šou Madonna ir pradėjo, ir baigė: „Per paskutinę dainą ji pakilo į orą lynais, scenoje atsivėrė skylė ir, galima sakyti, scena ją tiesiog prarijo – ji dingo.“

Madonnos koncerto Prahoje akimirka / R.Širvinsko-Makaliaus nuotr.

Vaikinas pripažino, kad negalėtų savęs pavadinti dideliu Madonnos gerbėju, tačiau pamatyti jos šou jam atrodė būtina. 

„Nors nesu jos gerbėjas, bet tiesiog tai – Madonna. Ji – numeris vienas. Tiek daug metų ji – karalienė. Blogai jausčiausi, jei turėdamas progą pamatyti ją gyvai, nepasinaudočiau galimybe“, – tikino keliautojas. 

Namo į Vilnių jis žada grįžti jau sekmadienio vakarą. 

Skaitykite daugiau