25-metį švenčiantis Makalius draugams dovanoja vakarėlį, o sau – bilietą į Madonnos koncertą

Rimvydas Širvinskas-Makalius / Luko Balandžio / 15min nuotr.
Šaltinis: Žmonės.lt
AA

Nuo savo gimtadienių kasmet į užsienį pabėgdavęs Rimvydas Širvinskas-Makalius šiemet naujus metus nusprendė pasitikti namuose. Ketvirtadienį 25-ąjį gimtadienį minintis kelionių organizatorius jau planuoja grandiozinį vakarėlį su artimiausiais draugais ir bičiuliais.

„Vienais metais gimtadienį sutikau Izraelyje, kitais – Lady Gagos koncerte Lisabonoje. Vis tą dieną išvykstu, tai šiemet pagalvojau, kad reikia padaryti balių. Jau ir draugai pyksta, kad nešvenčiu gimtadienio, tai tą 25-metį norėjau paminėti“, – Žmonės.lt sakė Makalius.

TAIP PAT SKAITYKITE: Gimtadieninė draugų staigmena Makaliui: paslaptinga kelionė į Lisaboną ir Lady Gagos šou

Jis jau ruošiasi vakaro šventei, kuri vyks jo biure, čia turėtų dalyvauti apie 40 žmonių. „Mano kolektyvas – mano draugai. Drauge su jais ir į miestą išeiname, ir kokteilį išgeriame. Į šventę pasikviečiau ir geriausius draugus. Iki ryto gal nešėliosime, nes praėjusį kartą, kai darėme darbe vakarėlį, vėliau dėl triukšmo teko sulaukti ir policijos vizito. Nenorime pykdyti kaimynų, todėl vėlesnes linksmybes perkelsime į miestą“, – linksmai kalbėjo R.Širvinskas.

Daugiau gimtadienio akimirkų – nuotraukų galerijoje:

Rimvydo Širvinsko-Makaliaus 25-asis gimtadienis (15 nuotr.)
+9
Rimvydas Širvinskas Maldyvuose / Asmeninės nuotr.

Ir nors visą dieną jį lydi pakili nuotaika, ryte jis sako pabudęs be šypsenos veide. „Iki 25-erių viskas buvo kitaip. Man pačiam keista, nes dauguma mano draugų – vyresni ir visuomet juokdavausi, kai jie verkšlendavo, kad jie nebesidžiaugdavo sulaukę 30-ties. Šiemet ir aš panašiai jaučiuosi. Kita vertus, kai atsigręžiu atgal, suprantu, kad ne taip jau mažai spėjau nuveikti. O tai džiugina“, – pasakojo pašnekovas.

Apskritai jis prabėgusius metus vadina turiningais ir įdomiais. Per šį laikotarpį jis spėjo nemažai pakeliauti, pamatyti daug iki šiol neatrastų vietų, susipažinti su įdomiais žmonėmis. R.Širvinskas juokiasi – šiandien jis jaučiasi brandesnis, neretai atsisako spontaniškų sprendimų, daugiau planuoja, daugiau laiko skiria poilsiui ir mažiau – linksmybėms iki paryčių.

Nepaisant to, tokių momentų, kai pavyksta įgyvendinti staiga kilusias net ir pačias beprotiškiausias idėjas, jis sako pasiilgstantis. „Tikiuosi, kitais metais dažniau pavyks pasiduoti spontaniškumui. Visai norėčiau kokį kartą staiga susikrauti lagaminus ir išvažiuoti kur nors bedęs pirštu į žemėlapį. Tokios akimirkos suteikia gyvenimui žavesio ir paskui lieka daug gerų emocijų“, – sako Makalius.

Rimvydas Širvinskas Maldyvuose / Asmeninės nuotr.

Gimtadienio proga R.Širvinskas jau spėjo sulaukti nemažai staigmenų, tačiau jį labiausiai nudžiugino netikėta dovana – galimybė visus metus nemokamai lankytis 850 pasaulio oro uostų verslo klubuose.

„Įprastai keliauju taupydamas, o čia galėsiu bent trumpam, net skrisdamas ekonomine klase, pasijusti karališkai. Maistas gėrimai – ten viskas įskaičiuota, yra ir dušai, poilsiui skirtos lovos, o kai kur galima ir draugą pasiimti kartu. Man ši dovana labai pravers keliaujant“, – kalbėjo jis.

Pats sau R.Širvinskas taip pat jau spėjo pasidovanoti dovaną. Šeštadienį jis išvyksta į Prahą, kurioje ketina dalyvauti Madonnos koncerte. „Nesu matęs jos rengiamų šou gyvai, todėl bus labai įdomu“, – apie būsimą išvyką į koncertą su nekantrumu kalbėjo Makalius.

Rimvydo Širvinsko-Makaliaus kelionių akimirkos (16 nuotr.)
+10
Skaitykite daugiau