Magistro laipsnį apsigynusi Kristina Ivanova studijas pritaikė grožio salono valdyme

Kristina Ivanova / Viganto Ovadnevo nuotr.
Autorius: Justina Dirsė
Publikuota: 2012-06-08 15:42
„Užplūdo didelis palengvėjimas, galėsiu nebevarvinti akių, mokslų pabaigoje prie kompiuterio sėdėti buvo tiesiog kančia“, – su besiveržiančiu džiaugsmu balse pasakojo dainininkė Kristina Ivanova (24), penktadienį apsigynusi magistro laipsnį Klaipėdos universitete.

Sveikatos priežiūros vadybos magistro studijas pabaigusi projekto „ŠarkA“ narė kalbėdama su portalu Žmonės.lt neslėpė džiaugsmo, jog po dvejų metų tapo specialistė savo srityje.

„Visai ką tik baigiau magistro studijas, apsigyniau darbą ir jau greit galėsiu vadintis diplomą turinčia specialiste. Visas mano kursas džiaugiasi ir jaučia didžiulį palengvėjimą. Dieve, kaip aš džiaugiuosi! – pasakojo Kristina. – Viskas labai gerai susiklostė, diplomų teikimų diena mums išpuolė laisva tarp koncertų. Mes su merginomis kaip tik turėsime koncertų pajūryje, taigi atšvęsime ir tai, kad apsigyniau diplomą.“

Kristina labai džiaugėsi ir tuo, kad studijų metu įgytas žinias ji gali pritaikyti neseniai atidaryto grožio studijos „Kristina“ valdyme. Maža to, sveikatos priežiūros išmanymas taip pat pasitarnavo parenkant kosmetiką ir procedūras salonui.

„Mano studijos yra jungtinės – sveikatos priežiūra ir vadyba. Vadyba man padeda grožio salone sureguliuoti administracinę pusę, o sveikatos priežiūros išmanymas – susitvarkyti su grožio studijos siūlomomis paslaugomis, – praktinę studijų pusę įvertino dainininkė. – Galima net sakyti, kad aš diplomą pritaikau savo verslui, o ne dirbu pagal jį. Kita vertus, darbų pasirinkimas pagal tokį diplomą yra platus, o aš pritaikiau jį būtent darbui savo versle.“

Žmonės.lt

Naujausi straipsniai