Karo kirvis užkastas: į Kristinos Ivanovos grožio studijos atidarymą atvyko ir Natalija Bunkė

Natalija Bunkė ir Kristina Ivanova / Viganto Ovadnevo nuotr.
Autorius: Justina Dirsė
Publikuota: 2012-05-30 19:12
Dainininkė Kristina Ivanova (24) – barbė devyndarbė. Magistro laipsnį Sveikatos priežiūros vadybos srityje po dešimties dienų ginsianti moteris ne tik aktyviai koncertuoja su grupe „ŠarkA“, bet ir ėmėsi verslo. Žavioji pramogų pasaulio atstovė trečiadienio vakarą Vilniuje oficialiai pristatė savo grožio studiją „Kristina“.
Natalija Bunkė
Natalija Bunkė

Sostinės Perkūnkiemio rajone grožio studijos atidarymo iškilmėse dalyvavo ir procedūras išmėgino Kristinos kolegės. Ieva Stasiulevičiūtė (23) tįsojo ant masažo stalo, o Gintarei Valaitytei (28) manikiūrininkė raižė įmantrius raštus ant jos nagų. Grožio salono paslaugas išmėgino ir dainininkė Liepa Mondeikaitė, Ingrida Kazlauskaitė.

Įkurtuvių proga Kristiną, pasipuošusią Liutauro Salasevičiaus kurta suknele, sveikino ne tik savo kūną puoselėjančios gražuolės. Dukrai sėkmės versle linkėjo Natalija ir Jonas Ivanovai. Kristina patikino, kad į savo šventę kvietė ir seserį Nataliją Bunkę su vyru Danieliumi.

„Aš tikrai pakviečiau ir savo seserį, tačiau nežinau, ar ji ateis“, – šventės pradžioje sakė Kristina. Visas abejones paneigė staiga tarpduryje išnirusi Natalija su vyru.

Gal tai ženklas, kad seserys pagaliau užkasė karo kirvį? Portalui Žmonės.lt pasiteiravus Natalijos, ar nesantaika jau baigėsi ji gana lakoniškai atsakė: „Klausmas, ar jis buvo iškastas? O jei iš tiesų, tai užkasinėjame po truputį. Žinote, mes su sese, nepaisant mūsų santykių, visuomet palaikome viena kitą. Ar tai būtų diplomas, ar grožio studijos atidarymas“.

Natalija grožio studijos atidarymo proga Kristinai palinkėjo, kad ji nesiblaškytų ir „stačia galva panirtų į savo naują verslą“. Nepaisant gražiausių linkėjimų, Natalija tikino, kad į grožio salonus nevaikšto, todėl sesers studija – netaps išimtimi, mat visas grožio procedūras moteris sakė atliekanti pati namie.

Kristina savo ruožtu tikino per daug sesers apsilankymo nesureikšminanti, nors juo ir džiaugiasi: „Man visi apsilankę žmonės – brangūs. Džiaugiuosi, kad atėjo Natalija. Tikiuosi, kad ji lankysis ir toliau.“

Dainininkė pasakojo, kad nuosavos grožio oazės idėja jos galvoje brendo šešerius metus, o gimė dar studijuojant bakalauro pakopos studijas. Anot Kristinos, per trejus studijų metus jai numetus 13 kilogramų atsirado daug žmonių, norinčių sužinoti, kaip jai tai pavyko.

„Išties suvokti, kas yra sveika gyvensena ir grožis, man labai padėjo studijos, o kai sudalyvavau konkurse „Mis Lietuva“ dar ir pasipylė begalė klausimų apie jį. Pirmiausiai įgyvendinau mintį ir Facebook tinkle sukūriau savo puslapį „Kristina Ivanova – „Komplimentas turi kainą“. Jame savo patarimais šiuo metu dalinasi apie 4 tūkst. vartotojų. Vėliau šovė mintis sukurti savo kosmetikos liniją, tačiau jau metai laiko kaip nerandu tinkamų ingredientų. Po visų šių ieškojimų pagalvojau, kodėl gi neatsidarius savo mažos grožio oazės, grožio studijos. Štai ši svajonė ir išsipildė“, – savo laime nuoširdžiai dalinosi Kristina.

Dainininkė džiaugėsi dar ir tuo, kad jos draugai padėjo įgyvendinti šią raudonai, juodai baltą – mėgiamiausiomis jos spalvomis nudažytą – svajonę.

Natalija Bunkė
Natalija Bunkė

 

Žmonės.lt

Naujausi straipsniai