M.Markle tėvo interviu – kaltina Oprah Winfrey ir viliasi išvysti anūkus: iki šiol su Meghan nebendrauja

Thomas Markle'as, Oprah Winfrey, princas Harry ir Meghan Markle
Autorius: Žmonės.lt
Publikuota: 2021-06-14 18:46
Sekmadienį laidoje „60 Minutes“ pasirodė išskirtinis interviu su į pensiją išėjusiu Holivudo apšvietimo režisieriumi, Sasekso hercogienės Meghan Markle tėvu Thomu Markle'su (76). Naujausiame interviu jis kaltino žurnalistę Oprah Winfrey, jog ši kovo mėnesį surengto interviu metu pasinaudojo Sasekso hercogų pažeidžiamumu.

Thomas Markle'as kaltina žurnalistę Oprah Winfrey, kad ji „pasinaudojo“ princu Harry ir Meghan Markle vardan karjeros ir geresnių reitingų. 

„Oprah Winfrey naudojasi Hary ir Meghan. Tai pravertė kuriant naujas laidas. Manau, kad ji naudojasi pažeidžiamu žmogumi ir priverčia jį pasakyti dalykus, kurių tiesiog neturėtumėte sakyti per televiziją“, – interviu metu teigė jis.

Princas Harry, hercogienė Meghan ir Oprah Winfrey / Scanpix nuotrauka
Princas Harry, hercogienė Meghan ir Oprah Winfrey / Scanpix nuotrauka

„Ji, žinoma, su tuo nesutiks, o gali net ir paduoti mane į teismą, bet man tai nerūpi“, – pridūrė jis.

Kovo mėnesį įvykusio interviu metu su O.Winfrey, Meghan ir Harry pareiškė daugybę pretenzijų karališkiesiems rūmams, įskaitant kaltinimus rasizmu ir tai, kad Meghan šauksmai dėl pagalbos psichikos sveikatos klausimais nebuvo atsakyti.

Princas Harry ir Meghan Markle  / „Scanpix“ nuotr.
Princas Harry ir Meghan Markle / „Scanpix“ nuotr.

Tuo metu Meghan taip pat viešai pasisakė apie įtemptus santykius su biologiniu tėvu Thomu, konkrečiai paliesdama ir jo išsakytus melus spaudoje. „Man tiesiog reikėjo, kad jis pasakytų tiesą. Jis nesugebėjo to padaryti, todėl tai man tikrai sukėlė didžiulį atgrasį jam, ypač dabar, kai pati esu mama“, – interviu metu dalijosi ji. 

Naujausiame interviu Thomas Markle'as atskleidė, kad dar nebuvo susitikęs su anūku Archie ir yra „nusivylęs“ dėl to, kaip išgirdo apie Lilibet gimimą. Regis, apie tai jis sužinojo ne iš Meghan, bet iš spaudos.

Princas Harry su žmona Sasekso hercogiene Meghan ir jos tėvas Thomas Markle'as / Scanpix nuotr./Žmonės.lt montažas
Princas Harry su žmona Sasekso hercogiene Meghan ir jos tėvas Thomas Markle'as / Scanpix nuotr./Žmonės.lt montažas

„Jutau nusivilymą. Visgi, Lili yra tobula, o kitas dalykas, kuris mane džiugina, yra tai, kad karališkojoje šeimoje yra dar daugiau Markle kraujo“.

T.Markle taip pat viešai pasidalijo viltimi susitikti ir pamatyti abu savo anūkus. „Aš tikrai būsiu geras senelis“, – kalbėjo jis.

Interviu buvo filmuotas dar prieš Tėvo dieną, tad pokalbio metu apie tai užsiminęs Meghan Markle tėvas neslėpė vilties, kad tą dieną prie durų išvys savo dukrą.  „Ji žino kur aš gyvenu, žino ir Harry. Ji gali bet kada pas mane užsukti, viena ar su juo...“.

 

Naujausi straipsniai