Princas Harry ir Meghan Markle jau sūpuoja antrąją atžalą: suteikė ypatingą vardą

Princas Harry ir Meghan Markle
Šaltinis: Žmonės
AA

Pagausėjo princo Harry ir Meghan Markle šeima. Pirmagimis sūnus Archie tapo vyresniuoju broliu – pora susilaukė dukters, praneša BBC.

Princas Harry ir M.Markle dukros susilaukė birželio 4-ąją, 11.40 val., Santa Barbaros ligoninėje, Kalifornijoje. Mergaitė gimė 3,5 kilogramo svorio.

„Mama ir vaikas jaučiasi gerai ir šiuo metu ilsisi namuose“, – rašoma poros pranešime.

Savo dukrai pora išrinko ypatingą vardą – pavadino Lilibet „Lili“ Diana Mountbatten-Windsor.

Teigiama, kad Lili vardą Meghan ir princas Harry mergaitei suteikė jos prosenelės Elizabeth II, kuri artimųjų rate vadinama Lilibet, garbei. Vidurinis vardas Diana pasirinktas norint pagerbti 1997 metais automobilio avarijoje žuvusią močiutę, Velso princesę.

„Ji yra kur kas daugiau, nei galėjome įsivaizduoti ir prašyti. Mes esame labai dėkingi už meilę ir maldas, kurias jaučiame atkeliaujant iš viso pasaulio. Dėkojame už jūsų palaikymą šiuo mūsų šeimai ypatingu metu“, – rašoma poros pranešime. 

Lilibet „Lili“ Diana Mountbatten-Windsor yra 11-oji karalienės Elizabeth II proanūkė ir penktoji princo Charleso anūkė. Mergaitė yra aštuntoji eilėje į Didžiosios Britanijos karaliaus sostą.

Meghan Markle su sūnumi ir princu Harry / „Scanpix“ nuotr.

Apie aplankysiančius gandrus princas Harry ir Meghan Markle pranešė šių metų vasario 14-ąją.

„Mes galime patvirtinti, kad Archie taps vyresniuoju broliu. Sasekso hercogas ir hercogienė su džiaugsmu laukia antrojo vaikelio“, – tąkart sakė poros atstovas spaudai.

Kiek vėliau, kalbėdamasi su amerikiečių televizijos žvaigžde Oprah Winfrey, pora atskleidė ir vaikelio lytį – vasarą jie sulauks dukros. 

„Esu labai dėkingas, kad netrukus sulauksiu dar vieno vaiko. Tai yra nuostabu, nesvarbu, kokios lyties jis būtų. Tačiau turėti berniuką ir mergaitę... Ko daugiau galima prašyti?“ – jautriai kalbėjo princas Harry.

M.Markle praėjusių metų rudenį atviravo, kad jau kurį laiką bando susilaukti antros atžalos. Tąkart Sasekso hercogienė atskleidė, kad 2020-ųjų liepą patyrė persileidimą.

„Vaiko praradimas reiškia kone nepakeliamą sielvartą, kurį išgyvena daug žmonių, bet nedaugelis apie jį kalba“, – laikraštyje „The New York Times“ rašė ji.

Meghan Markle ir princas Harry su sūnumi Archie PAR/ SCANPIX nuotr.

Poros pirmagimiui Archie Harrisonui Mountbattenui-Windsorui šių metų gegužę suėjo dveji.

2019 metais Archie gimimas pritraukė viso pasaulio dėmesį – iki pat gimdymo Sasekso hercogai neatskleidė būsimo kūdikio lyties, tad net socialiniuose tinkluose buvo spėliojama, ko susilauks Meghan ir princas Harry.

Gimus sūnui, tėvu tapęs princas Harry jautriai pripažino: „Sūnaus gimimas man – tikra dovana.“

Princas Harry ir Meghan Markle „Global Citizen Live“ renginyje Niujorke (11 nuotr.)
+5
Skaitykite daugiau