M.A.M.A apdovanojimai kelia aistras dėl karantino pažeidimų: sulaukė policijos dėmesio

M.A.M.A 2020 / Teodoro Biliūno nuotr.
Autorius: Žmonės.lt
Publikuota: 2021-03-28 11:25
Šeštadienio vakarą Kauno „Žalgirio“ arenoje vykę muzikos apdovanojimai M.A.M.A kelia aistras – žmonės piktinasi, kad šalyje vis dar esant karantinui įvyko tokio masto renginys. Kauno policija pradėjo aplinkybių tikslinimą.

„Dėl vakar Kaune, Žalgirio arenoje vykusio M.A.M.A apdovanojimų renginio Kauno policija pradėjo aplinkybių tikslinimą. Visa surinkta medžiaga bus įvertinta ir priimti sprendimai. Ačiū visiems už pilietiškumą“, – pranešė Lietuvos policija, sulaukusi ne vieno nusiskundimo dėl šio renginio organizavimo.

Dėl vakar Kaune, Žalgirio arenoje vykusio MAMA apdovanojimų renginio, Kauno policija pradėjo aplinkybių tikslinimą, visa surinkta medžiaga bus įvertinta ir priimti sprendimai. Ačiū visiems už pilietiškumą.

Posted by Lietuvos policija on 2021 m. kovo 28 d., sekmadienis

Seimo narys Justas Džiugelis taip pat kritikavo karantino metu įvykusius apdovanojimus.

„Nesuvokiamas šio vakaro M.A.M.A organizatorių ir ten besipuikuojančių dalyvių ciniškumas. Tikiuosi greitos ir griežtos atsakingų institucijų reakcijos. Puota maro metu yra nedovanotina“, – vėlų šeštadienio vakarą feisbuke pasisakė Tėvynės sąjungos–Lietuvos krikščionių demokratų frakcijos Seime narys.

Laisvės frakcijos Seime seniūnė Ieva Pakarklytė taip pat išsakė poziciją, kad tokio masto renginys per karantiną neturėjo būti organizuojamas.

„O tai karantinas M.A.M.A apdovanojimams jau negalioja, ar kaip? Sakote, tik filmavimas su keliais šimtais žmonių, įskaitant „ribotą kiekį kviestinių svečių“. Ne ne, tikrai ne renginys. Puota maro metu.

Įsivaizduoju kaip apgauti jaustis turi atsakingi renginių organizatoriai. Jau net nekalbant apie kitus karantino besilaikančius žmones, kurie po pusmetį nematė savo tėvų, senelių. Atsakingos institucijos turi nedelsiant imtis veiksmų“, – socialiniame tinkle savo nuomonę išsakė I.Pakarklytė.

Žmonės.lt primena, kad šeštadienio vakarą Kauno „Žalgirio“ arenoje vyko 10-oji Lietuvos muzikos apdovanojimų M.A.M.A ceremonija. 

Ceremonija vyko be įprastos gausios žiūrovų auditorijos: arenoje pasirodė nominantai, apdovanojimų teikėjai ir muzikinius pasirodymus paruošę atlikėjai.

„Laikomės saugumo reikalavimų, ir visus į areną atvykstančius atlikėjus, nominantus, teikėjus bei dirbančius komandos narius testavome“, – prieš renginį tikino šventės organizatoriai.

Naujausi straipsniai