LRT eteryje – nauja Martyno Starkaus vedama laida „Mano mama gamina geriau!“

Martynas Starkus
Šaltinis: Žmonės.lt
AA

Jau šį vakarą 21.30 val. prie LRT TELEVIZIJOS ekranų suburs nauja laida „Mano mama gamina geriau!“. Kiekvieną trečiadienį žiūrovai galės leistis į šeimyninį-kulinarinį nuotykį. Būtent mamos vadovaus visam maisto gaminimo procesui ir su savo atžala dirbs kaip viena komanda. Vaikai turės sekti mamų nurodymus ir daryti virtuvėje tai, kas jiems yra sakoma. Laidos vedėjas – Martynas Starkus, tad liūdna tikrai nebus.

Kuriai komandai seksis gaminti geriau, padės nuspręsti vienas garsiausių virtuvės specialistų Lietuvoje Romas Zakarevičius. Jis – žinomo Lietuvos restorano bendraturtis, vadovauja pasaulyje pripažintai virtuvės šefų komandai ir yra klasikinės virtuvės šalininkas. R. Zakarevičius yra daugybę kartų ruošęs vakarienę kitų šalių prezidentams, apdovanotas prestižiniais Prancūzijos, Ispanijos ir Olandijos ordinais.

LRT eteryje – nauja Martyno Starkaus vedama laida „Mano mama gamina geriau!“ / Organizatorių nuotr.

Naujosios LRT laidos prodiuseris Saulius Urbonavičius-Samas įsitikinęs – šou kiekvieną savaitę dovanos žiūrovams pačias geriausias emocijas. Laidoje nėra kritikos, nuotaika kuriama per žmonių santykių prizmę. Šou „Mano mama gamina geriau!“ skirtas visiems: tiek patiems jauniausiems, tiek garbaus amžiaus LRT žiūrovams.

LRT eteryje – nauja Martyno Starkaus vedama laida „Mano mama gamina geriau!“ / Organizatorių nuotr.

„Tai labai šviesus ir pozityvus projektas. „Mano mama gamina geriau!“ nėra kulinarinis šou. Svarbiausia laidoje yra mamos ir vaiko santykiai, o jie geriausiai atsiskleidžia virtuvėje. Virtuvė yra šeimos vieta, kurioje labai svarbus bendradarbiavimas ir draugystė. Tai – šeimos santykių atspindys. Labai žavu, kai vaikai nori įrodyti, kad jų mamų maistas yra pats skaniausias pasaulyje“, – pasakoja S. Urbonavičius-Samas.

Pirmojoje „Mano mama gamina geriau!“ laidoje pasirodys dainininkė, Lietuvos atstovė šių metų „Eurovizijoje“ Ieva Zasimauskaitė su savo mama Audrone. Taip pat kulinarinius įgūdžius demonstruos vienas garsiausių Lietuvos kovotojų Sergejus Maslobojevas ir jo mama Jovita.

LRT eteryje – nauja Martyno Starkaus vedama laida „Mano mama gamina geriau!“ / Organizatorių nuotr.

Ajurvedinės virtuvės šalininkė I. Zasimauskaitė su mama gamins vegetariškus bulvinius blynus. Tai firminis atlikėjos mamos receptas, kurio ingredientams susirinkti iš lentynų Ieva turės tik minutę laiko. „Kaip greitai bėga laikas. Man patinka gaminti neskubant. Žinote tą posakį, kad šeimininkė gali būti tik viena virtuvėje? Mes kartu su mama virtuvėje negalėtume gaminti“, – laidoje kalbės I. Zasimauskaitė.

„Pirmą kartą ragausiu blynelius, kuriuose nėra nei kiaušinių, nei miltų. Neįsivaizdavau, kaip jie gali sulipti. Vietoj spirgučių – salierai. Man tai naujiena ir staigmena. Pirmiausiai degustuoja akys, paskui nosis, o tada liežuvis. Išvaizda tikrai maloni“, – patiekalą aptars R. Zakarevičius.

Kikboksininkas S. Maslobojevas gamins vištienos kepsnį. Tą padaryti sportininkas turės per 30 minučių. Viskam vadovaus S. Maslobojevo mama. „Labai seniai mačiau, kad kas nors gamintų mėsą. Man atrodo keista, kad mėsa egzistuoja“, – konkurentams replikuos I. Zasimauskaitė.

Skaitykite daugiau