Lietuvos bokso čempionė Karina Kazarian išpažintis: „Mane vyras sumušė nėščią ir paliko gulėti...“

Lietuvos bokso čempionė Karina Kazarian / LNK nuotr.
Autorius: Žmonės.lt
Publikuota: 2018-05-17 16:16
„Mano vyras mane nėščią buvo sumušęs iki sąmonės netekimo ir parai paliko gulėti užrakintame bute“, – šį ketvirtadienio vakarą 20.30 val. LNK pokalbių laidoje „Valanda su Rūta“ prisipažins Lietuvos bokso čempionė Karina Kazarian.

Karina visai neseniai metė iššūkį – į ringą pademonstruoti gebėjimų pakvietė skandalingąjį atlikėją Egidijų Dragūną-SEL po to, kai šis „Mis Lietuvai 2013“ Simonai Burbaitei po jos nuotrauka bokso treniruotėje parašė: „Baisu, kai bobos virsta vyrais! Boksininkė. Kai pi.... vieną, užmigtum amžiams“.

Egidijaus Dragūno komentaras sukėlė milžinišką pasipiktinimą ne tik visuomenėje, bet ir tarp garsių žmonių.

„Gaila, kad išgarsėjau ne savo laimėjimais ringe, o pasisakymu prieš smurtą“, – sako Karina.

Šio ketvirtadienio vakaro pokalbių laidoje bus kalbama apie smurtą prieš moteris.

„Moterys neturi taikstytis su smurtu jokiomis aplinkybėmis. Jei vyras pakėlė ranką kartą, tik laiko klausimas, kada bus antras kartas“, – sakys Seimo narė, Virginija Vingrienė, neseniai į namus kvietusi policijos pareigūnus dėl galimo sutuoktinio smurto.

„Manau, kad pirmąjį vyrą smurtautoją pasirinkau todėl, kad vaikystėje kentėjau nuo tėvo“, – teigs dizainerė Anna Mangirdienė.

Tuo metu žurnalistas, politikos apžvalgininkas Tomas Čyvas dar kartą viešai neigs smurtavęs prieš žmoną. 46–erių metų Tomą Čyvą prieš gerą mėnesį patruliai išsivežė į komisariatą dėl galimo smurto prieš žmoną. Žurnalistui buvo nustatytas girtumas. Netrukus spaudoje pasirodė ir sutuoktinių paviešintos nuotraukos, jose Tomas apibraižytu veidu, o jo žmona – kraujuojančia nosimi.

Žmonės.lt

Naujausi straipsniai