E. Dragūnas pats pasisakė apie grasinimus S. Burbaitei: „Esu koks esu“

Egidijaus Dragūno bylos posėdis / Viganto Ovadnevo/Žmonės.lt nuotr.
Šaltinis: Žmonės.lt
AA

Ketvirtadienio popietę Lietuvos šou verslą sukrėtė skandalas – grupės „Sel“ lyderis Egidijus Dragūnas viešai pagrasino tinklaraštininkei ir modeliui Simonai Burbaitei. Po tokio išsišokimo radijo stotis „Power Hit Radio“ žengė ryžtingą žingsnį ir pašalino iš savo grojaraščio visas „Sel“ dainas.

„Jo socialiniai perlai, kuriuos nemaža dalis žmonių mato, kaip humoro apraišką, yra bjaurūs. Ne, tai nėra humoras, tai yra nepateisinamas elgesys, kurį jūs bandot pateisint, nes „niekas Lietuvoje nesukuria tokios muzikos, kaip jis“. Tą muziką kuria ne jis – gerbkit ir mylėkit prodiuserius, kurie dirba prie šito projekto. Tada belieka įvertinti jo žeminančius, pilnus neapykantos ir grasinimų, pasisakymus viešoje erdvėje.

Teisingas pastebėjimas – kalbėjimas apie tai yra reklama. Todėl reikia ne tik kalbėti, bet ir pagaliau imtis veiksmų“, – pareiškė „Power Hit Radio“ programų direktorius Saulius Baniulis.

„Kam įdomi ta provincijos radijo stotis, kai yra „YouTube“? – savo komentarą dėl radijo stoties sprendimo perduoda E.Dragūnas.

Garsenybė tikina, kad dėl savo išsakytos nuomonės apie S.Burbaitę nesigaili ir sako, kad daugelis dėl šios istorijos bando sau susirinkti populiarumo kapitalą.

„Man nusispjauti ant tokių radijo stočių, kurios gros ar negros mano dainų. Groja „YouTube“ ir ten renkamos dešimtys milijonų peržiūrų. Kalbant apie vakarykštį komentarą, galiu pasakyti tik tiek: esu koks esu. Mano požiūris į normalias moteris visada buvo ir liks normalus. Jų noras mane padaryti kitokiu ir sukelti skandalą vertinamas paprastai: naudojasi mano populiarumu. Tiesiog tokiu būdu siekia labiau išgarsėti. Tai manęs nepakeis“, – nedaugžodžiavo E.Dragūnas.

Egidijus turi nuomonę ir dėl šiuolaikinių moterų. „Kreipiuosi į visas šiuolaikines feminas. Tas, kurios sako, kad nori būti ar yra lygiavertės vyrams. Raginu jus būti lygiavertėmis visur. Nes lygiavertiškumas dingsta, tarkim, atsisėdus su vyru prie vakarienės stalo ir pabaigus vakarienę, kai atnešama sąskaita apmokėjimui.

Kitas momentas – kuomet reikia pakelti sunkią plytą. Tuomet ir šiose srityse jums reikėtų būti lygiavertėms vyrams. Tuo tarpu visoms tikroms ir švelnioms moterims siunčiu po saldų bučinį“, – savo poziciją perduoda „Sel“ lyderis.

Po kilusio ažiotažo, E.Dragūnas sulaukė tūkstančio gerbėjų palaikymo socialiniuose tinkluose. „Gerbėjai puikiai supranta, kur tikras, o kur dirbtinai sukurtas skandalas. Ačiū tiems, kurie palaiko ir supranta, koks esu iš tikrųjų“, – padėką gerbėjams perduoda Egidijus.

Žmonės.lt primena, kad po besiboksuojančios S.Burbaitės vaizdo įrašu E. Dragūnas paliko štai tokį komentarą: „Baisu, kai bobos virsta vyrais. Boksininkė. Kai p***iau vieną, amžiams užmigtum.“

Daugeliui pasipiktinus tokiu E.Dragūno elgesiu viešojoje erdvėje dainininkas nesiliovė. Jis ir toliau rašė komentarus apie Simoną, ją žemino ir niekino.

2018-04-06_121030

Žmonės.lt primena, kad dėl Egidijaus grasinimų į teismą jį buvo padavusi buvusi draugė Eleonora Sebrova. Ji teigė, kad atlikėjas grasino ją nužudyti. Šie Eleonoros kaltinimai prokuratūros buvo atmesti.

„Kad Egidijus agresyvus net viešoje aplinkoje – nepaslaptis. Pavyzdžiui, atvejai su Kęstučiu Verslovu ar Svetlana Pronina. Kino teatro darbuotoja. Taip pat rašyta, kaip jis bendrauja su policijos pareigūnais. Jei šis žmogus nebijo viešai parodyti savo agresijos, galite įsivaizduoti, kas vyko namuose, už uždarų durų“, – kalbėjo E. Sebrova.

Moteris sako neįsivaizduojanti, kokiais dar būdais, galima išspręsti tokias problemas. „Bus skundas“, – tikino ji. Eleonora neplanuoja susitaikyti su prokuratūros atmestais kaltinimais.

Smurtas: kur pranešti ir ieškoti pagalbos
Policijos komisariatai
Tel.: 112
LR Vaiko teisių apsaugos kontrolieriaus įstaiga
Nemokama linija:
Tel.: 8 800 01230, 8 5 210 7176
Savivaldybių Vaiko teisių apsaugos tarnybos skyriai
Vilniuje:
Tel.: 8 5 211 2023, 8 5 211 2567
Emocinė pagalba vaikams
„Vaikų linija“
Kasdien (11-23 val.):
Tel.: 116 111
www.vaikulinija.lt
Emocinė pagalba jaunimui
„Jaunimo linija“
Visą parą:
Tel.: 8 800 28 888
www.jaunimolinija.lt
Emocinė pagalba suaugusiems
„Vilties linija“
Visą parą:
Tel.: 116 123
www.viltieslinija.lt
Emocinė pagalba moterims
„Pagalbos moterims linija“
Visą parą:
Tel.: 8 800 66 366
www.moters-pagalba.lt
Emocinė pagalba rusakalbiams
„Linija Doverija“
Darbo dienomis (16-20 val.):
Tel.: 8 800 77 277
Skaitykite daugiau