Leonardo DiCaprio pristatė 3 metus kurtą filmą „Prieš potvynį“ apie klimato kaitos žalą: žiūrėkite

Leonardo DiCaprio filme „Prieš potvynį“ / Kadras iš filmo
Autorius: Žmonės.lt
Publikuota: 2016-11-15 18:45
Holivudo žvaigždė Leonardo DiCaprio (42 m.) pristatė dokumentinį filmą „Prieš potvynį“ („Before the Flood“), pasakojantį apie klimato kaitą ir Žemei gresiančius jos padarinius.

Tai, kad Leonardo DiCaprio sukūrė filmą tokia tematika, neturėtų stebinti – jis nuo seno yra didelis gamtosaugos sergėtojas ir klimato kaitos problemoms skiria nemažą dalį laisvo nuo filmavimų laiko.

Pusantros valandos trukmės dokumentinį filmą „Prieš potvynį“ Leonardo DiCaprio su komanda kūrė trejus metus. Filmą režisavo Fisheris Stevensas, o juostos prodiuseriais kartu su juo buvo Leonardo DiCaprio, Martinas Scorsese, Jamesas Packeris (tas pats milijardierius, neseniai išsiskyręs su Mariah Carey), Brettas Ratneris, Trevoras Davidoski ir Jennifer Davisson Killoran.

Paties Leonardo DiCaprio filme išties nemažai – jame rodomi vaizdai, kaip aktorius keliauja po klimato kaitos paveiktas pasaulio vietas, kalbasi apie tai su pasaulio lyderiais. Jis dar atlieka ir pasakotojo vaidmenį.

Kadras iš filmo
Kadras iš filmo

„Prieš potvynį“ kritikai įvertino teigiamai, o ir vieną įvertinimą savo kolekcijoje jis jau turi – Holivudo filmų apdovanojimuose buvo pripažintas geriausiu dokumentiniu filmu.

Dokumentinės juostos premjera įvyko spalio 30-ąją per „National Geographic“ kanalą, o netrukus visas filmas tapo nemokamai prieinamas ir internetu.

Kviečiame pažiūrėti filmo anonsą ir visą filmą:

Žmonės.lt

Naujausi straipsniai