Kokie jie buvo mokykloje: mokytojų ir bendraklasių prisiminimai apie garsiausias žvaigždes

Lad Gaga, LeBronas Jamesas, Leonardo DiCaprio ir Mariah Carey / „Scanpix“ nuotr.
Šaltinis: Žmonės.lt
AA

Dabar jie – Holivudo elitas, pramogų pasaulio grietinėlė, turi gerbėjų armiją visame pasaulyje ir uždirba milijonus. Tačiau prieš pasaulinę šlovę ir pripažinimą visiems be išimties teko trinti mokyklos suolą – tad kokie jie buvo tada, mokykloje? Apie tai pasakoja jų buvę bendraklasiai ir mokytojai.

Socialinio tinklo „Reddit“ vartotojai pasidalijo prisiminimais apie tai, kokios žvaigždės buvo mokykloje. Į raginimą papasakoti savo patirtį atsiliepė šimtai mokytojų ir buvusių bendraklasių, kurie dabar viso pasaulio dievinamas žvaigždes pažinojo dar prieš joms išgarsėjant.

Klausant paprastų žmonių prisiminimų susidaro įspūdis, kad daugelis garsenybių jau mokykloje buvo linkę išsiskirti, aplink save būrė ratą draugų ir bendraminčių, tačiau kai kurios žvaigždės savo adresu sulaukė ir kritikos strėlių.

Štai keletas įdomiausių atsiliepimų apie pramogų pasaulio žvaigždes iš mokyklos ar studijų laikų:

Apie reperį Kanye Westą pasirodė daug gerų atsiliepimų. Vienas „Reddit“ vartotojas sakė, kad jo motina mokykloje jam dėstė muziką: „Jis atkakliai tvirtino, kad vieną dieną taps garsiu reperiu. Jis buvo geras mokinys, bet kartais šiek tiek užsispyręs.“

„Iš esmės jis nebuvo labai pastebimas, nors mėgo improvizuoti repuodamas. Jis ir keli kiti mokiniai surengė nedidelį kūdikio sutiktuvių vakarėlį mano mamai, kai ji laukėsi mano sesers – tai buvo gražus poelgis“, – sakė kitas.

Kanye Westas ir Kim Kardashian / „Reuters“/„Scanpix“ nuotr.

Dar vienas žmogus sakė, kad pažinojo Kanye Westo anglų kalbos mokytoją ir šis sakė, kad jis visą laiką turėjo talentą poezijai. Reperio chemijos mokytoja sakė, kad „jis buvo labai malonus, protingas ir pagarbus jaunuolis“ ir yra įsitikinusi, kad dabartinis jo elgesys ir išsišokimai yra sąmoningas siekis sulaukti daugiau žmonių dėmesio.

Panašu, kad vaikystėje Leonardo DiCaprio nežavėjo aplinkinių taip, kaip dabar – mokykloje jis buvo savyje užsisklendęs vienišius ir atrodė šiek tiek arogantiškas.

„Leonardo DiCaprio nelabai gerai sutarė su kitais vaikais, per pietus jis eidavo valgyti su mokytojais“, – sakė vienas aktoriaus bendramokslis.

Kanye Westas ir Kim Kardashian / „Reuters“/„Scanpix“ nuotr.

Apie dainininkę Lady Gagą sakė, kad jai ne itin sekėsi mokslai, nes ji visą dėmesį skyrė savo muzikinei karjerai puoselėti.

„Viena iš mano dėstytojų mokė Lady Gagą Niujorko universitete. Ji sakė, kad Lady Gaga kiekvieną dieną po paskaitos atsistodavo ir pakviesdavo visus ateiti jos paklausyti koncertuose, kur ji dainuodavo, – sakė vienas „Reddit“ vartotojas. – Lady Gagai nelabai gerai sekėsi studijos, tad mano profesorė paprašė su ja susitikti. Ji jai pasakė, kad galbūt, jeigu ji daugiau dėmesio skirtų savo mokslams ir mažiau koncertams, jai gyvenime daug labiau sektųsi... Kaip dabar tai skamba keistai“.​

Kanye Westas ir Kim Kardashian / „Reuters“/„Scanpix“ nuotr.

Žmonės pasisakė ir apie „Hario Poterio“ autorę J.K.Rowling.

„Kai jos paklausė, kokie yra jos pomėgiai, ji pasakė, kad bando rašyti knygą. Ji buvo labai drovi ir užsisklendusi savyje“, – sakė viena mokytoja, dirbusi toje pačioje mokykloje, kur buvo įsidarbinusi ir J.K.Rowling. Beje, ta knyga, kurią ji tuo metu bandė rašyti, buvo pirmoji „Hario Poterio“ dalis.

Kanye Westas ir Kim Kardashian / „Reuters“/„Scanpix“ nuotr.

Aktorė Kristen Bell savo buvusių mokytojų atmintyje paliko tik pačius geriausius prisiminimus.

„Ji buvo labai ryški mokinė, visų labai mėgstama, ir turėjo gražų balsą, tad visada atlikdavo pagrindinius vaidmenis mokyklos vaidinimuose“, – apie Kristen Bell sakė jos buvusi mokytoja.​

Maža to, Kristen Bell dar turėjo dainuoti tos mokytojos vestuvėse, bet galiausiai jai teko atšaukti savo pasirodymą, mat ji gavo darbą – kaip vėliau paaiškėjo, tai buvo ją išgarsinęs serialas „Veronica Mars“​.

Kanye Westas ir Kim Kardashian / „Reuters“/„Scanpix“ nuotr.

Gerų žodžių savo adresu sulaukė dainininkė Kesha, kurią komentatoriai vadino „gana normalia“.

„Lankiau vidurinę su Kesha. Ji buvo visiškai normali mergina, kuri tiesiog mėgo dainuoti. Talentų konkurse atliko numerį, kurį prisimenu. Ji buvo tikrai geriausia dainininkė visoje mokykloje. Pakankamai rami ir iš esmės atrodė gera panelė“, – sakė viena moteris.

„Pažįstu vaikiną, kuris susitikinėjo su ja mokykloje. Jis sakė, kad ji tada buvo visiška priešingybė tam, kokia yra dabar, turint omeny kaip ji dabar rengiasi. Bet tikrai buvo keistuolė. Ji sakė jam, kad svajoja būti profesionalia dainininke, ir jis pasijuokė jai į veidą“, – sakė vienas vaikinas.

Kanye Westas ir Kim Kardashian / „Reuters“/„Scanpix“ nuotr.

Popscenos deivė Mariah Carey taip pat buvo paminėta, tačiau ne iš geros pusės. Viena moteris sakė, kad jos mama lankė tą pačią mokyklą kaip ir dainininkė.

„Ji man pasakojo, kad Mariah buvo dvejais metais už ją vyresnė ir kad ji buvo peštukė (visai nestebina). Ji buvo absoliuti diva​, – pasakojo moteris. – Mariah keldavosi labai anksti, kad spėtų pasipuošti mokyklai. Ji su adata atskirdavo savo blakstienas, kad nė viena nebūtų sulipusi ir atrodytų tobulai.“​

Kanye Westas ir Kim Kardashian / „Reuters“/„Scanpix“ nuotr.

Atsiliepimų sulaukė ir Paris Hilton, lankiusi privačią mokyklą.

„Panašu, kad ir tada ji buvo tikra k**ė, visiška snobė. Būdama septintokė susitikinėjo su vaikinais iš vyresniųjų klasių ir elgėsi taip, tarsi būtų geresnė už visus“, – sakė viena moteris, kurios pusseserė mokėsi vienoje klasėje su Paris Hilton.

Kanye Westas ir Kim Kardashian / „Reuters“/„Scanpix“ nuotr.

Diskusijoje taip pat buvo paminėti ir aktoriai Johnas Travolta, kurį komentatoriai pavadino „erzinančiu“, Matthew McConaughey, kuris buvo apibūdintas kaip „labai mielas“ ir „geras draugas“, bei Willas Ferrellas, kuris dažnai „išsirengdavo“ vakarėliuose. Dar kiti sakė, kad aktoriui Billui Murray priklauso palikimo po pamokų rekordas toje mokykloje, kurią jis lankė. Tuo tarpu krepšininkas LeBronas Jamesas mokykloje buvo „gana mandagus vaikis ir jam ne taip jau blogai sekėsi“ ir, savaime suprantama, buvo „apsėstas krepšinio“. Jis nuolat kalbėdavo, kaip vieną dieną žais NBA.

Kanye Westas ir Kim Kardashian / „Reuters“/„Scanpix“ nuotr.
Skaitykite daugiau