Leonardo DiCaprio parduoda vilą Malibu „milijardierių paplūdimyje“: apžiūrėkite

Leonardo DiCaprio parduoda vilą Malibu / „Scanpix“ nuotr.
Autorius: Žmonės.lt
Publikuota: 2016-09-20 11:50
Holivudo žvaigždė Leonardo DiCaprio (41 m.) už 10,95 mln. JAV dolerių (9,8 mln. eurų) parduoda vilą Malibu paplūdimyje, kurią kadaise buvo nupirkęs savo mamai Irmelin.

Kaip praneša nekilnojamojo turto portalas „Trulia“, jeigu Leonardo DiCaprio gaus tiek, kiek prašo, galės džiaugtis išties įspūdingu pelnu – šią vilą jis prieš 18 metų pirko tik už 1,6 mln. JAV dolerių (1,4 mln. eurų)!

Aktorius vilą Malibu nusipirko 1998-ųjų rudenį, neilgai trukus po „Titaniko“ pasirodymo, kai jam buvo 24-eri. Šią vilą jis pirko ne asmeniškai sau – joje kurį laiką gyveno aktoriaus mama Irmelin.

Pastaruoju metu vila buvo nuomojama: ne sezono metu mėnesio nuomos kaina siekė 23 tūkst. JAV dolerių (20,6 tūkst. eurų), o vasaros mėnesiais kaina kildavo iki 50 tūkst. JAV dolerių (44,8 tūkst. eurų) per mėnesį!

Leonardo DiCaprio parduodama vila yra paplūdimyje, kurį vietiniai praminė „milijardierių paplūdimiu“ – namus čia turi tik labai labai turtingi žmonės. Vidutinė parduodamų namų kaina čia – 15 mln. JAV dolerių (13,4 mln. eurų), tad Leonardo DiCaprio savo vilą parduoda dar gana nebrangiai...

„Scanpix“/Xposurephotos.com nuotr.
„Scanpix“/Xposurephotos.com nuotr.

Šis 164 kv. m namas iš gatvės pusės neatrodo kuo nors išskirtinis, tačiau yra įrengtas itin skoningai (virtuvėje – pati moderniausia įranga), o vietoje kiemo – auksinio smėlio paplūdimys ir Ramusis vandenynas. Name yra ne viena terasa, iš kurios galima džiaugtis įspūdingu vaizdu ir laipteliais nusileisti į paplūdimį, o ir didžioji dalis kambarių (name yra trys miegamieji) įrengti taip, kad pro langus matytųsi vandenynas.

Kviečiame apžiūrėti parduodamą Leonardo DiCaprio vilą:

Žmonės.lt

Naujausi straipsniai