Kosmoenergetikės prognozės: sausio 11–17 d. energijų kalendorius

Balionai / Fotolia nuotr.
Šaltinis: Ji24.lt
AA

„Šią savaitę laviruosime tarp kraštutinumų, dažnai sprendžiamas reikalas, mums aktuali situacija ar santykiai priklausys nuo smulkmenų, kurių tiesiog nepajėgsime kontroliuoti“, – teigia psichoinformaciologė, kosmoenergetikos magistrė Eglė Gleščinskienė.

Kosmoenergetikė Eglė Gleščinskienė / Teodoro Biliūno/Žmonės.lt nuotr.

Fortūna demonstruos savo galią ir būsime labai stipriai veikiami likimo mums nubrėžtos krypties. Galime pasijusti blaškomi žymiai stipresnių nei įsivaizdavome, ar galime suvaldyti, jėgų. Bet kokia mums aktuali situacija įneš vis naujus, iki šiol neišspręstus aspektus, bus nestabili.

Sunku bus kažką rinktis ir teisingai nuspręsti, nes esame įpratę atsižvelgti į stipriausius mus veikiančius dalykus. Dabar šis poveikis keisis, o smulkmenos lems esminius pasikeitimus.

Būsime intuityvesni, jautresni. Mus pasieks informacija iš kitų energinių dažnių juostų, kitokia, neįprasta ir dažnai dirginanti, kelianti nesaugumo jausmą. Ryškesni bus sapnai, sustiprės nuojauta, galime daugiau pastebėti įvairių likimo mums siunčiamų ženklų.

Taip pat skaitykite: Pirmas dalykas, kurį turite padaryti išlipusios iš dušo

Lengviau bus susisiekti su mirusiais, gauti kažkokią informaciją ar patarimus, suvokti dalykų esmę. Tai pavojinga, nes po bet kokio lygio kontakto su mirusiaisiais bus sunku nutraukti atsiradusį energinį informacinį ryšį, kuris gali tapti gyvąjį ir mirusįjį jungiančiu kanalu.

Nepatartinos jokios praktikos su mirusiaisiais, su išėjusiais į Anapilį artimaisiais. Nereikėtų šią savaitę lankytis mirimo ar žūties, žmonių kankinimo vietose. Nerimstantys, negalintys pasitraukti į aukštesnius lygmenis mirusieji ieškos sau aukų – energijų donoro, kuris jiems padėtų „pasimaitinti“, įgauti galios ir (tegul per kažką) atlikti neužbaigtus reikalus.

Fiziniame lygmenyje ši savaitė skatins atkreipti dėmesį į silpnesnes ir negaluojančias savo kūno, organizmo vietas. Organizmas jautriau reaguos į emocines būsenas ir aplinką, tad bet kokie išorės neatitikimai, išaugusi įtampa ar stresas fiziniame kūne atsilieps įvairiomis nemaloniomis reakcijomis, alergijomis, skausmais, lėtinių ligų paūmėjimu. Būsime mokomi įsiklausyti į savo kūną, atkreipti dėmesį į jo siunčiamus signalus, atskirti valgymą nuo kitos veiklos.


Šaltinis – kosmoenergetika.lt

Skaitykite daugiau