Kosmoenergetikės prognozės: lapkričio 30–gruodžio 6 d. energijų kalendorius

Moteris geltona suknele / Fotolia nuotr.
Šaltinis: Ji24.lt
AA

„Ši savaitė – laikas aistringiems lošėjams, azarto ir rizikos mėgėjams. Fortūna gali būti labai palanki ir dosni absoliučiai nepagrįstai rizikuojantiems asmenims. Nenuostabu, jeigu vyks dalykai, kurie logiškai neturėtų vykti“, – tikina kosmoenergetikos magistrė Eglė Gleščinskienė.

Kosmoenergetikė Eglė Gleščinskienė / Teodoro Biliūno/Žmonės.lt nuotr.

Laimės tie, kas tikrai nepanašu, jog turėtų laimėti. Tas pats gali vykti ir sandorių srityje – gali būti pasirašyti tokie sandoriai ir susitarimai, kurie vienai pusei neš neįtikėtiną pelną, sėkmę ir pasitenkinimą. Gali būti prastumti, įgyvendinti, realizuoti projektai, kurie iki šiol tam beveik neturėjo jokių šansų.

Tai itin slidžios sėkmės metas, kuriuo pasinaudoti gali lošimų profesionalai, likimo sėkmės kalviai, drąsūs ir pasiryžę viskuo rizikuoti asmenys dėl itin viliojančios galimybės. Patyrus sėkmę, patartina iš karto pasitraukti iš žaidimo, lošimo, tolesnių sandorių vyksmo zonos. Likimas visiems laimingiesiems saugos „atgalinio kirčio“ dovaną, kuri, jeigu tik leisimės užvaldomi azarto ir sėkmės, sugrįš ne tik atimdama visus laimėjimus ir sėkmę, bet perversdama viską į kitą pusę. Tokiu atveju patirsime nuopuolį, didelius praradimus, galime įklimpti į neįvykdomų finansinių įsipareigojimų liūną.

Šią savaitę galime tikėtis delsimo iš bet kokių įstaigų, bendrovių ar kažkokių veiklą vykdančių asmenų. Tad neturėtume viską planuoti labai kategoriškai, – laikas bus sunkiai kontroliuojamas veiksnys.

Panašu, kad šią savaitę dažnai mums svarbios situacijos vers laukti, o bet kokios žinios ir ateinanti informacija ne padės išjudinti užstrigusias problemas, o tik įneš daugiau neaiškumų – tikrai pasiteisins pretekstas, kad dabar reikia daugiau laiko, kad viskas būtų sutvarkyta.

Pritrūksime supratimo, atjautos, gal būt net ir šiltų atvirų santykių. Stipriau bus jaučiamas aplinkinių abejingumas, atotrūkis, kartais net noras atsiriboti nuo mūsų gynybine ar apsaugos siena.

Taip pat skaitykite: Gaminame advento vainiką: keturios žvakės – kiekvienai savaitei

Harmonizuojanti, padedanti susitelkti, koncentruotis ties dalykais, kurie mums reikalingi būtent dabar, spalva – geltona. Dažniau rinkimės geltonus drabužius ar aksesuarus, žiūrėkime į geltonus daiktus, esančius mūsų aplinkoje. Rinkimės geltonas žvakes, uždekime jas ir pabūkime šių degančių žvakių apsuptyje, žvelkime į plazdenančias žvakių švieseles ir viduje pasijusime stipresni, labiau sutelkti, pasirengę veikti, tikintys savimi ir savo pasirinkimais.


Šaltinis – kosmoenergetika.lt

Skaitykite daugiau