Kosmoenergetikės prognozės: gegužės 9–15 d. energijų kalendorius

Levandos / „Fotolia“ nuotr.
Šaltinis: Ji24.lt
AA

„Tai laikas, kai stipriau reikšis mirusiųjų arba anapusinio pasaulio atstovai. Lengviau bus susisieti su mirusiais, gauti iš jų kažkokią informaciją ar patarimus, suvokti praeityje vykusių svarbių dalykų esmę“, – teigia psichoinformaciologė, kosmoenergetikos magistrė Eglė Gleščinskienė.

Neskubėkime, nes po bet kokio lygio kontakto su mirusiais bus sunku nutraukti atsiradusį energinį informacinį ryšį, kuris gali tapti pavojingu, gyvąjį ir mirusįjį jungiančiu kanalu.

Nepatartinos jokios praktikos su mirusiaisiais, su išėjusiais į Anapilį artimaisiais. Nereikėtų šią savaitę be ypatingo reikalo lankytis kapuose, mirimo ar žūties vietose, taip pat bet kokiose žmonių kankinimo vietose. Nerimstantys, negalintys pasitraukti į aukštesnius lygmenis mirusieji ieškos sau aukų – energijos terpės, kuri jiems padėtų „pasimaitinti“, įgauti galios ir per kažką atlikti neužbaigtus reikalus.

Fiziniame lygmenyje ši savaitė bus sunkesnė tiems, kas turi virškinimo problemų, kas nekreipia dėmesio į savo maitinimosi būdą, režimą, neatsižvelgia į savo kūno poreikius. Dažniau gali kilti įvairios virškinimo problemos, subtiliau į bet kokius neatitikimus reaguos vidaus organai, kuriems nedaug tereiks, kad atsinaujintų buvusios problemos, anksčiau iki galo neišgydytos ligos ar negalavimai.

Organizmas jautriau reaguos į emocines būsenas ir aplinką, tad bet kokie išorės neatitikimai, išaugusi įtampa ar stresas fiziniame kūne atsilieps įvairiomis nemaloniomis reakcijomis. Būsime mokomi labiau įsiklausyti į savo kūną, atkreipti dėmesį į jo siunčiamus signalus, atskirti valgymą nuo reikalų sprendimo.

Augs susidomėjimas įvairiais maisto produktų tyrimo testais, jų rezultatais, taip pat daugiau klientų gali sulaukti natūralios medicinos, dietologijos, sveikos gyvensenos centrai. Turintiems virškinimo problemų, tai bus palankus metas pagaliau imtis jų sprendimo, galbūt pasidaryti išsamesnius tyrimus, išsiaiškinti negalavimų priežastis, keisti mitybos režimą ar rinktis kažkokią gydančią bei valančią dietą.

TAIP PAT SKAITYKITE: Norintiems padailinti kūno linijas: 7 dienų valomoji dieta

Puikus bet kokių santykių ar bendravimo aspektas – atsiras daugiau tiesmukiškumo, tad taps aiškiau, suprantamiau, ko iš mūsų tikisi partneris, bendradarbis, klientas ar bet koks kitas asmuo, su kuriuo turime reikalų.

Kartais trūks romantikos ir bus greičiau išsklaidytos nepagrįstų lūkesčių viltys, tačiau atsiradęs aiškumas padės viską sudėlioti į savo vietas. Siekiant įgyvendinti savo planus, bus palankiau veikti ne aplinkkeliu, o sukti tiesiai prie reikalo, argumentuoti savo ketinimus, pagrįsti pasirinkimus – taip sulauksime daugiau pagarbos, pritarimo, būsime vertinami kaip mokantys bendrauti, o kartu – ir kaip rimti, patikimi partneriai ar kolegos.

Kosmoenergetikė Eglė Gleščinskienė / Teodoro Biliūno/Žmonės.lt nuotr.

Palankiai mus veiks, padės atsipalaiduoti, pašalinti įtampą bei erzelį lengvų ir švelnių pastelinių tonų spalvos. Rinkimės subtiliai derančius, įvairų atspalvių neryškius rūbus ir prie jų, jeigu turime, kažkokius aukso spalvos aksesuarus.

Tinkami papuošalai – aukso spalvos ar paties aukso metalo. Subtilios aukso vibracijos padės mums susiderinti su gana kontrastingomis energijomis ir savo dėmesį nukreipti ten, kur vis dar trūks darnos, balanso, harmonijos.

Subtilus aukso papuošalas, padovanotas šią savaitę mylimai moteriai, tikrai bus puiki investicija santykių stiprinimo kelyje – padės kurti darną ir abipusę harmoniją būnant kartu, įžvelgti puikias partnerio savybes ir už paviršinių kaukių slypinčią asmenybę.

Skaitykite daugiau