Komikas Russellas Brandas taps tėvu – jo draugė Laura Gallacher laukiasi

Russellas Brandas ir Laura Gallacher / Vida Press nuotr.
Autorius: Žmonės.lt
Publikuota: 2016-05-09 12:12
Skandalingasis britų komikas Russellas Brandas (40 m.) netrukus taps tėvu – jo draugė Laura Gallacher (27 m.) laukiasi jųdviejų kūdikio.

„The Sun“ žiniomis, Laura Gallacher nėščia yra jau penktą mėnesį. Komiko mylimoji yra golfo legendos Bernardo Gallacherio dukra ir britų televizijos laidų vedėjos Kirsty Gallacher sesuo.

„Russellas į lovą pasiguldė daugybę gražiausių pasaulio moterų, bet dabar jam svarbiausia tik Laura ir pasiruošimas tėvystei. Jiedu kartu gyvena pastaruosius šešis mėnesius“, – „The Sun“ sakė vienas šaltinis iš Russello Brando aplinkos.​

„Jiems tai naujas gyvenimo etapas ir jiedu mėgaujasi kiekviena to akimirka, įskaitant ir vardo kūdikiui rinkimą. Daugelis artimiausių Russello draugų jau turi vaikų ir jis labai norėjo susikurti savo šeimą“, – pridūrė tas pats šaltinis.

Šis kūdikis bus pirmas Russello Brando, kuris anksčiau buvo vedęs dainininkę Katy Perry, vaikas. Jis taip pat yra turėjęs romanų su tokiomis garsiomis moterimis kaip Kate Moss, Courtney Love, Geri Halliwell ir Jemima Khan.

AFP/„Scanpix“ nuotr.
AFP/„Scanpix“ nuotr.
Žmonės.lt

Naujausi straipsniai