Vilniuje pasirodysiantis komikas Russellas Brandas: „Aš keliausiu visur, kur toleruojama žodžio laisvė“

Russellas Brandas / „Scanpix“ nuotr.
Šaltinis: Žmonės.lt
AA

Humoro mėgėjų vasario 23-ąją laukia neeilinis vakaras – vienintelį pasirodymą Vilniaus Teatro arenoje surengs britų komikas Russellas Brandas. Didžiausia iki šiol į Lietuvą pakviesta Vakarų humoro žvaigždė nusprendė savo publikai suteikti galimybę jo šou stebėti itin patogiai – dalis žiūrovų sėdės prie staliukų, į renginį parduodama tik 700 bilietų.

Britų komedijos apdovanojimu už gyvenimo pasiekimus apdovanotas Russellas Brandas yra pripratęs prie didžiulės auditorijos – Londone jo šou yra vykę didžiojoje O2 arenoje, kur koncertuoja “The Rolling Stones”, Robbie Williamsas ir kitos populiariausios šou pasaulio žvaigždės.

Tačiau šiuo metu vykstančio pasaulinio turo „Messiah Complex“ metu Russellas Brandas nusprendė elgtis kitaip – rengti pasirodymus mažesnėse erdvėse, kad kiekvienas apsilankęs žiūrovas galėtų pasijusti išskirtinis, iš arti pamatyti jo sugebėjimus kurti komediją ir galbūt net persimesti su humoro žvaigžde replikomis.

„Tai lyg sugrįžimas prie tikrosios stand up komedijos šaknų – daugelis komikų savo karjerą pradėjo baruose, publikai gurkšnojant ir tvyrant draugiškai atmosferai. Kiekvienas čia yra veiksmo dalis“, – komentuoja Russello Brando turo rengėjai.

Komikui palaiminus šią idėją, dalis žiūrovų, kurie pamatys Russello Brando debiutą Vilniuje, sėdės prie staliukų. Kadangi taip į salę telpa mažiau publikos, iš viso į komiko pasirodymą parduodama vos 700 bilietų – gerokai mažiau nei daugumoje kitų salių, kuriose šou rengia Russellas Brandas. Pavyzdžiui, britai jau daug metų gali tik pasvajoti apie galimybę pamatyti Russello Brando pasirodymą tokioje kamerinėje aplinkoje.

Praėjusią savaitę paskelbus apie būsimąjį Russello Brando vizitą Vilniuje, socialiniuose tinkluose kilo tikra audra – akivaizdu, kad Lietuvoje netrūksta šį komiką puikiai žinančių ir mėgstančių žmonių. Penktadienį „Ticketpro“ tinkle pradėjus prekybą, jau parduota daugiau nei pusė bilietų į vasario 23-ąją vyksiantį šou.

„Rezultatai tikrai džiugina. Tai pirmasis mūsų žingsnis į stand up komedijos vandenis, bet jau mąstome ir apie kitus garsius komikus, kuriuos norėtume pasikviesti“, – sako Russello Brando šou rengiančios agentūros „Live Nation Lietuva“ atstovas Deividas Afarjanc.

Įžūlaus humoro ir skandalų karaliumi laikomas Russellas Brandas – vienas garsiausių pasaulio komikų, jau daugiau nei dešimtmetį juokinantis kino, radijo, televizijos ir gyvų komedijos pasirodymų žiūrovus.

Audringa praeitis, mergišiaus reputacija, artima pažintis su narkotikais ir priklausomybė nuo alkoholio – visa tai yra šiuo metu sveiką gyvenimo būdą puoselėjančio Russello praeities randai, apie kuriuos jis nevengia ironiškai pasakoti ir savo šou.

Turas „Messiah Complex“ yra ypatingas – jo metu Russellas iki ašarų juokingai dėsto mintis apie žymiausias istorines asmenybes ir svarsto apie jų didybės maniją. Šiuos pasirodymus Russellas Brandas dedikuoja Jėzui, Che Guevarai, Mahatmai Gandhi ir garsiam kovotojui už juodaodžių teises Malcolmui X – visi jie linksmai ir provokuojamai aptariami komiko šou.

„Manau, jie to būtų norėję. Jei artėja pasaulio pabaiga, aš išeisiu juokdamasis. Paprastai anglai komikai gastroliuoja šalyse, kur ši kalba yra gimtoji. Bet aš keliausiu visur, kur mane priims ir toleruojama žodžio laisvė“, – skelbia Russellas Brandas, į humoro be cenzūros pasirodymų grafiką įtraukęs ne tik Europos ir Šiaurės Amerikos šalis, bet ir Turkiją bei Pietų Afriką.

Penktadienį turo dalį Didžiojoje Britanijoje dviem pasirodymais Birmingame pradėjęs komikas pastaruoju metu neišlenda iš spaudos puslapių.

Praėjusią savaitę tam buvo net dvi progos. Paskutinio turo pasirodymo JAV metu Russellas patvirtino tai, apie ką jau sklandė kalbos – moterų numylėtinis nebėra milijonierės Jemimos Khan partneris ir vėl džiaugiasi vienišiaus gyvenimu.

Kad šia žinia niekas nesuabejotų, kino filmų „Velniop tą Sarą Maršal“ ir „Tempk ją čia“ žvaigždė karštais bučiniais apdovanojo pirmojoje eilėje sėdinčias žiūroves. Kaip ir kituose pasirodymuose, neišvengta moterų susižavėjimo ženklų – į sceną žiūrovės mėtė kelnaites. Nenuostabu, nes Russellas Brandas laikomas vienu seksualiausių Didžiosios Britanijos pramogų pasaulio vyrų.

Dėmesį į komiką praėjusią savaitę dar kartą atkreipė ir buvusi jo žmona – garsi JAV atlikėja Katy Perry, sulaužiusi tylą ir papasakojusi apie savo jausmus buvusiam vyrui. Poros santuoka truko 14 mėnesių ir buvo nutraukta 2012-aisiais.

Koncerte Londone ji pirmą kartą atliko naują dainą „By The Grace Of God“, kuri pateks į naująjį dainininkės albumą „Prism“. Šiame kūrinyje nupasakoti jos jausmai komikui.

Atlikėja atskleidė, kad po išsiskyrimo su Russellu abejojo, ar nori toliau gyventi – iš depresyvių minčių išsivaduoti jai padėjo tik sesers palaikymas.

„Jis yra labai protingas vyras, stebuklingas žmogus, aš labai mylėjau jį. Sakykime taip – su juo nesikalbėjau nuo tos dienos, kai 2011-ųjų gruodžio 31-ąją jis parašė žinutę, jog su manimi skiriasi“, – sakė Katy Perry.

Moterų dievinamas, komedijos mėgėjų šlovinamas Russellas Brandas pirmą kartą į Vilniaus sceną žengs vasario 23-ąją. Bilietai į pasirodymą Teatro arenoje platinami visose „Ticketpro“ kasose. 

Skaitykite daugiau