Kokį paltą pirkti šaltajam sezonui?

„Souths“ paltai
Autorius: Žmonės.lt
Publikuota: 2017-09-30 13:30
Dar visai neseniai kartu su aktore, televizijos laidų vedėja bei socialinių projektų iniciatore Jurgita Jurkute-Širvaite išleidęs išskirtinę vasaros kolekciją, klienčių visame pasaulyje pripažinimo jau spėjęs susilaukti prekės ženklas „Sauths“ pristato Paryžiaus elegancijos įkvėptą naująją rudens/žiemos kolekciją „Atgal į realybę“.

„Sauths“ kuriami unikalūs lietuviško lino moteriški rūbai iki šiol būdavo skirti šiltiesiems metų laikams bei kelionėms į saulėtus kraštus. „Atgal į realybę“ rudens kolekcija – vėsiems orams bei darbinėms rudens kelionėms skirta rūbų linija. Kaip pasakoja patys kūrėjai, „vasaros drabužiai skirti atostogoms, jie tampa neatsiejama nuotykių ir nuostabių prisiminimų dalimi, bet juk po šių nuostabių akimirkų visada grįžtame į realybę: į darbus, į kasdienį gyvenimą“.

Tačiau čia pat „Sauths“ pabrėžia, jog pažiūrėjus į kasdienį gyvenimą kitomis akimis, galima įžvelgti naują neatrastą šios kasdienybės grožį. Kolekcija „Atgal į realybę“ būtent tai ir atspindi – „naujoji „Sauths“ kolekcija taip pat skirta kelionėms, tik šiuo metų laiku – darbo kelionėms. Daugiausiai įkvėpimo kūrybos procese mums suteikė rudenėjančiais kvapais dvelkiantis Paryžius ir siauros jo gatvės, kuriomis praeivių žvilgsnių neatsigina savo DNR išduodančios damos, menančios įspūdingą šalies mados istoriją“.

Būtent todėl „Sauths“ rudens kolekcijos fotosesijai pasirinko ne ką kito, o mados sostinę Paryžių – kaip judrų, visada pilną gyvybės, stiliaus ir neišblėstančios romantikos miestą. Toks pat ir „Sauths“ ruduo, kurio eleganciją išduoda dominuojančios klasikinės spalvos bei minimalistiniai kirpimais išpildyti gracingi siluetai.

Specialius limituoto leidimo gaminius kas keletą savaičių pristatančių „Sauths“ rudens/žiemos kolekcija kiekvienoje iš mūsų pažadins nuotykiais ir romantika dvelkiančią paryžietišką dvasią, suteiks daugiau pasitikėjimo.

TAIP PAT SKAITYKITE: Raudona – sezono spalva. Kaip derinti ir nešioti?

Sekite naujienas ir mūsų „Facebook“ puslapyje!

Žiniasklaidai išplatintas pranešimas spaudai, publikuojamas be redakcijos įsikišimo rubrikoje „Pranešimai“

Naujausi straipsniai