Kuo šį rudenį puošime savo vyrus?

Seksualus vyras / Fotolia nuotr.
Šaltinis: Ji24.lt
AA

Daugelis vyrų apie madą ir stilių supranta tiek pat, kiek moterys apie automobilių remontą, tad mūsų pareiga (ir malonumas) pasirūpinti, kad mūsų vyrų spintose atsirastų šio sezono gražiausi drabužiai.

Šį rudenį ir žiemą net labiausiai užsispyrusius vyrus nesunkiai įkalbėsite apsirengti stilingai, nes puoštis yra kuo ir patiems paprasčiausiems, ir itin išrankiems.

„Pūstos“ striukės ir liemenės

„Pūstos“ liemenės ir tokios pat šiltos striukės ilgą laiką buvo patogus laisvalaikio drabužis, tačiau šiemet mados kūrėjai ragina šiuos viršutinius drabužius derinti ir su dalykine apranga – marškiniais, klasikinėmis kelnėmis. Tiesa, avalynė turėtų būti sportinė, o pačios striukės ar liemenės – padidintos (angl. Oversized).

Vyras su „pūsta“ striuke / Shutterstock nuotr.

Klasikiniai paltai

Jau kuris laikas moterys diskutavo, kur dingo tikri vyrai, kuriuos įsimylėjome žiūrėdamos senas amerikiečių kino juostas – su tvarkingais kostiumais, skrybėlėmis, paltais ir džentelmeno manieromis. Turime gerų žinių – jie grįžta! Rudenį ir žiemą vyrai rengsis klasikiniais paltais, besibaigiančiais iki arba žemiau kelių. Žinoma, stilingiausi paltus derins prie kostiumo, tačiau laisvalaikiu tokie paltai gali būti vilkimi ir su odinėmis kelnėmis bei grubokais batais.

„Pitti Uomo“ gatvės stilius / Vida Press nuotr.

Aistros raudona

Tikriausiai jau girdėjote, kad šio rudens spalva yra raudona. Ši gražuolė karaliaus ir vyrų aprangoje. Nupirkite savo mylimajam raudoną megztinį ar ryškiai raudonus marškinius. Jei jūsų antroji pusė drąsus ir mėgstantis eksperimentuoti su savo stiliumi – gali vilkėti raudonai nuo galvos iki kojų (net kojinės ir batai gali būti raudoni!).

Šį rudenį karaliauja raudona spalva / Shutterstock nuotr.

Stilingosios beretės

Dar viena stilinga detalė iš praeities – romantiškos beretės. Jos puikiai tiks prie klasikinio įvaizdžio, o laisvesnį stilių mėgstančiam vyrui suteiks paslaptingumo bei vėjavaikiškumo. Tik nepamirškite, kad beretės, kaip ir kitos skrybėlės, pirmiausia turi tikti prie veido.

Vyras su berete / Shutterstock nuotr.

Švelnus velvetas

Minkštutėmis juostelėmis išvedžiotas audinys šaltuoju sezonu itin madingas. Stilingam vyrui būtina įsigyti šiltesnį velveto švarką arba paltą. Madingiausi klasikinio kirpimo, smėlio spalvų viršutiniai velvetiniai drabužiai. Jie idealiai atrodys derinami su mėlynų atspalvių džinsais, tamsios spalvos odinėmis ir klasikinėmis kelnėmis.

Madingiausi smėlio spalvos velvetiniai švarkai / Shutterstock nuotr.

Vyriškas rankinukas-piniginė

Stilistai ilgus metus buvo griežtai nusistatę prieš šį vyrišką aksesuarą, tačiau šiemet garsiausių mados namų dizaineriai nusileido ir patys ėmė siūti vyriškus rankinukus-pinigines. Per petį nešiojamas patogus aksesuaras yra šio sezono būtiniausių vyriško garderobo detalių sąraše. Tiesa, ko gero, šis pirkinys patiks ne kiekvienam vyrui, o ir jį tinkamai priderinti prie aprangos gali tik gerai įgudęs stilistas.

Stilingomis tampa vyriškos rankinės-piniginės / Shutterstock nuotr.

Dideli šalikai

Net ir patiems ištvermingiausiems vyrams būna šalta, o slaugyti juos sergančius tikras išbandymas moters nervų sistemai, tad nupirkite mylimajam šiltą natūralaus audinio šaliką. Kuo margesnį ir didesnį – tuo geriau. Aplink kaklą apvynioti ar tik pečius apgulę šalikai tinka tiek prie laisvalaikio, tiek oficialios aprangos.

Šalikas ne tik atrodys stilingai, bet ir saugos nuo peršalimo / Shutterstock nuotr.

Megztiniai aukštu kaklu

Dar vienas šaltojo sezono būtinas pirkinys – megztinis aukštu kaklu. Jis taip pat pasitarnaus saugantis nuo peršalimo, o vyro įvaizdžiui suteiks jaukumo. Madingiausi tamsių atspalvių megztiniai aukštu kaklu, vilkimo po švarkais.

Sušildys megztiniai aukštu kaklu / Shutterstock nuotr.

Reikšmingi užrašai

Savo vyrus dažnai suprantame be žodžių, tvirtą jų nuomonę perskaitome iš mažiausių veido mimikų. O kad ir aplinkiniai žinotų, ką vyras galvoja vienu ar kitu klausimu, pravers drabužiai su užrašais. Teiginiai apie politiką, aplinką, šeimą ir kt. įvairiomis technikomis atvaizduojami ant marškinėlių, megztinių, švarko nugaros – šio sezono stilingiausi.

Madoje marškinėliai su užrašais / Shutterstock nuotr.

TAIP PAT SKAITYKITE: Ką apatiniai drabužiai sako apie jūsų išrinktąjį?

Sekite naujienas ir mūsų „Facebook“ puslapyje!

Skaitykite daugiau